Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amíg nem tartom magam igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg nem tartom magam igazi nőnek, addig egy férfi se fog?

Figyelt kérdés
Elég nőiesen öltözködöm, de ha más lányok vannak a közélemben, úgy érzem, nem is vagyok igazi nő, inkabb kislány. És ez az érzés kicsit feszélyez, úgy erzem, a férfiak se néznek meg.
2015. febr. 14. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem az alapján keresgélnek az utcán mások sem, hogy "ki az, aki nőies, mert aki még lány, az ronda". Ne másokhoz viszonyítsd magad, magadnak legyél szép.
2015. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Dagadt vagy?
2015. febr. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MolotovPunk ***** válasza:

Ha magadnak bejössz,az már jó jel.

Biztos,hogy van olyan srác,aki megnéz téged,maximum nem veszed észre.

2015. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nevezném magam dagadtak. Nem vagyok vékony, ennyi.
2015. febr. 14. 17:04
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Szóval dagadt vagy...értem már.
2015. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy klasszikus, gyakran alkalmazott hazugság, miszerint aki nem szereti, becsüli saját magát, azt mások sem tudják szeretni. Nos, ez nem igaz. A szerethetőségnek nem előfeltétele a pozitív önértékelés és kisugárzás. Hétköznapi nyelven: szerettem már olyan nőt, aki gyűlölte saját magát.
2015. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan azt érzed, hogy a többi lány csinosabb, jobb alakúbb, szebb nálad? Vagy mit érzel? Ha beléd raknánk, jót éreznél. :P Na jó, viccelek. Írd le, mit érzel. Kép nélkül elég nehéz ám véleményt alkotni.
2015. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én szeretnélek, akárhogy látod magad :')
2015. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Öö, akkor nevez dagadtnak :D igazabol mindegy, lényeg h nem vagyok vékony, ki hogy nevezi.. Valaki teltnek, valaki kövérnek
2015. febr. 14. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!