Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy félénk, csendes és igazi "jófiúnak" tartott férfi is átverhet egy nőt?

Figyelt kérdés
Mert a barátom olyan férfi, akit mindig átvertek és kihasználtak a nők. Aki ismeri rendes, lelkiismeretes és hűséges férfinak tarja. A személyisége visszafogott, nincs túl nagy önbizalma. Az ígéretét eddig mindig megtartotta,úgy érzem nem szokott hitegetni vagy becsapni. De valahogy mégis van egy olyan érzésem, hogy nem akar engem komolyan, csak a szexre kellek neki, meg jó neki, hogy van valakije. Próbáltam már ezt megbeszélni vele számtalanszor, hogy mit érzek, de ő csak azt állítja, hogy szeret és nem érti miért gondolom ezt. Sokszor érzem úgy, hogy nem vagyok elég jó neki és valójában nem is érzi jól magát velem, és hogy akik eddig átverték, azokat sokkal jobban szerette. De az is lehet, hogy ő ilyen típus, ilyen a személyisége és azért nem tudja kimutatni az érzéseit. Ti mit gondoltok? Van valakinek hasonló tapasztalata?
2014. okt. 8. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy te komplikálod túl a dolgokat a fejedben?:)
2014. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki félénk jófiú az is átverhet egy lányt, mi akadálya lenne?
2014. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RRR ***** válasza:

ne agyalj ennyit és ilyen hülyeséget

élvezd a srácot és a kapcsolatot

szexelj minél többet vele

2014. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam. Az exembe többek között azért szerettem bele, mert végre találtam egy rendes fiút. Én nagyon szerettem őt, ezt mindig ki is mutattam. Viszont úgy éreztem, hogy ő igazából nem konkrétan engem szeret, hanem magát a helyzetet, hogy van egy barátnője, aki odáig van érte. Sok lány haverja volt, de az egyikkel feltűnően jóban volt és kezdtem gyanakodni. Kiderült, hogy neki az a lány az "istennő", csak a csaj a barátzónájába tette. Szóval elég rendesen összetörte a szívem ez a kedves fiú.

Nem azt mondom, hogy nálatok is ez a helyzet, de mondd el a barátodnak, hogy mi zavar, ha szeret, akkor igyekezni fog változtatni. Nálunk sajnos a megbeszélés sem segített, így szakítottam. Remélem te szerencsével jársz. :)

23/n

2014. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!