Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok csendes, kedves, értelmes lánynak bunkó paraszt kell? Vagy miért kell sok csendes, kedves, értelmes fiúnak hülye r*banc?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a két nemnél az értelmesebbek csoportjának nagy részének a másik nem emberileg és erkölcsileg 0 emberei tetszenek.

Miért nem kell nekik a hozzájuk hasonló értelmes fiú/lány?



2015. febr. 14. 21:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
A fèrfi legyen fèrfi. Nem holmi èrzelmekkel teli gecl kocsog....
2015. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mert kell egy kis igzalom és színesség, valami új az életükbe, amit az ellentétükkel lehet könnyen megtapasztalni.
2015. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 polegirl ***** válasza:
Tök egyszerű..mert benne lát valami izgalmat, nem olyan mint Ő..érdekli az új..érdekli a más..majd később rájön, hogy ez jó neki vagy sem :)
2015. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"nem olyan mint Ő"


Ez miért jó? Hosszútávon szerintem nem jó, ha nagyon különbözik két ember.

2015. febr. 14. 21:30
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rá jön hogy ez mègsem jó akkor már kèső... Pina szètdugva. Ès akkor minden pasi szemèt....
2015. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én fasziként annyit tudok elmondani, hogy habár nekem sose kellettek a ribik, nem kellenek most sem, de sokat csalódtam a "csendes, kedves, értelmes" lányokban is. Egy részük csak megjátssza magát, más részük meg annyira visszahúzódó, hogy gyakorlatilag semmit sem lehet velük kezdeni, egy kis részüknek meg van barátja. Nyilván én is szoktam hibázni, és nem vagyok tökéletes, de hiába keresnék normális lányt, semmit nem érek el.
2015. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"sokat csalódtam a "csendes, kedves, értelmes" lányokban is. Egy részük csak megjátssza magát"


Ilyen tapasztalatom nekem is van.

2015. febr. 14. 21:34
 8/19 SullaFelix89 ***** válasza:
55%

Kémia.


Találd meg a dolgot amiben sikeres lehetsz és jönnek majd a sikerek.

2015. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Azért, mert így domináns tud maradni!
2015. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 polegirl ***** válasza:
Azért jó, hogyha nem olyan mint Ő..mert újdonság! Kizökkenti a szürke hétköznapokból..Vele olyan dolgokat élhet át, amit mondjuk magától sosem próbált volna ki. Miután viszont ilyen téren kiélte magát jönnek a veszekedések pontosan a különbözőségük miatt. És szakítanak. :D:D:D..És akkor majd már olyan párt keres aki kicsit jobban hasonlít hozzáá...:D:D:D
2015. febr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!