Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem töltöttem be a 18....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem töltöttem be a 18. életévemet, akkor beengednek a moziba a Szürke ötven árnyalatát megnézni?

Figyelt kérdés

Nem olyan kommenteket kérek ,hogy én is egy hülye rajongó vagyok...Nem olvastam a könyvet,viszont hallottam róla, tudom hogy megjelent a film, puszta kíváncsiságból elmennénk a barátommal megnézni. Annyi köztes véleményt olvastunk,hogy arra gondoltunk inkább megnézzük ki is.


Viszont,olvastam,hogy +18as film,én pedig szeptemberben töltöm majd be.Így bemehetek? Na meg 2 évvel fiatalabb ismerőseim is tettek fel képet,mikor épp azt nézték.

Szóval most ezt nem értem, aki tudja a választ kérem írjon.


2015. febr. 15. 10:38
1 2
 1/12 SullaFelix89 ***** válasza:
Még csak szex sincs abba a szarba miért ne engednének be.
2015. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem 14 évesen beengedtek a Fűrészre, szóval neked se lehet nagy probléma a bejutás.
2015. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerinted komolyan veszik a korhatárt?
2015. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
még a cinemy city oldalán is fent van hogy nem kérnek sehol izgazolványt mindenki maga dönti el bemegy-e vagy sem
2015. febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*cinema
2015. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem,köszi.

Nem voltam benne biztos. Mikor az oldalon rámentem a jegy vásárlásra kiirta,hogy csak 18 éven felülieknek,ebből gondoltam,hogy talán gond lesz.De miután láttam a 16 éveseket azt nézni...gondoltam jobb ha felteszem itt a kérdést és biztosra megyek.

2015. febr. 15. 10:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy miért kellett bezárni az OPNI-T! :/
2015. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne neked, ha nem engednének be arra az összehányt baromságra.
2015. febr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne ha senkit sem engednének be!
2015. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha már annyi vélemény olvastál, akkor egyet nézz is meg!

https://www.youtube.com/watch?v=zPwTDv0K0Cw

2015. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!