Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem lehet valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem lehet valakit elfelejteni?

Figyelt kérdés

4 eve bele vagyok zugva, de olyan szinten, hogy folyamatosan ra gondolok.

Ha fel evig, vagy honapokig nem latom, akkor is ugyanugy erzek. Tudom, hogy nem szabadna erezzek iranta semmit, mivel elegge szereti a noket valogatni, nem veszi oket komolyan, es engem se venne.

Hiaba probalok mas pasikkal ismerkedni, senki nem fog meg egy kicsit sem.

Megis mit tegyek? Kerulom ot, nem megyek olyan helyre, ahol o van, es tudom, hogy nem szabad erezzek iranta semmit, megse tudom elfelejteni.


2015. febr. 15. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, osztálytárs ráadásul.. de én vele 'együtt' is voltam pár hétig nagyon nagy szerelemben, aztán hirtelen megszűnt érezni irántam..

Annyit tudok mondani: Ez van. Én napi 8 órát látom és sóvárgok utána, de hónapok óta nem beszéltünk.. Így a legjobb, nem alázom magam nyilvánosan.

Egy idő után enyhülni fog :)

2015. febr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!