Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok van vagy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok van vagy volt már olyan, hogy egyszerre 2 fiúba voltatok szerelmesek? Ilyen van?

Figyelt kérdés
És akkor melyik lehet akit valóban szeret? Mert én most pont így járódtam van egy lány akinek már van vőlegénye akibe állítólag szerelmes, de közbe velem kavar és állítása szerint szeret is, de ezt érzem is... Ilyen van??

2015. febr. 8. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, sajnos.
2015. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e. Magamból kiindulva nincs. Vagy a vőlegényből szeretett ki vagy neked kamuzik....kérdezd őt állítsd választás elé mert ez nem lehet majd hosszútàvú dolog
2015. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így és marhára szenvedtem tőle. Végül úgy döntöttem, hogy mindkettővel megszakítom a kapcsolatot. Nem bántam meg.
2015. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó nagy szíve van a csajnak, csak nehogy elvegyétek mindketten :)
2015. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem nem kamuzik ez már kiderült...

Akkor itt az lehet, hogy embere válogatja valószínűleg...mert én sem tudnám 2 emberrel 1xrre :S

Amúgy a srác kamionos tudtommal.

2015. febr. 8. 20:33
 6/7 anonim válasza:
a szerelem egy illúzió ami elmúlik! Tény!
2015. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*nyávogós hangon* (Violetta:) igeen, hát a diego ollyaaan cuki, jaj és még nem is beszéltem .......ról (nemtom a nevét)
2015. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!