Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akart mondani ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart mondani ezzel a barátnőm?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást, de csak úgy kíváncsiságból megkérdeztem tőle, hogy mit szólna ahhoz, ha egy másik csaj megtetszene nekem és elkezdenék udvarolni neki, meg hasonlók. (Semmi ilyesmi tervem nincs, csak egyszerűen kíváncsi voltam a reakciójára, illetve, hogy mit válaszol!) Azt mondta, hogy nem tudna ellene mit tenni, mert valószínű akkor ennek így kellett alakulnia és ennyi. Merthogy neki már volt két pasija előttem és akkor sokat sírt amikor szakítottak, mára már megtanulta, hogy ha ilyenre kerül a sor, nem fogja érdekelni. Eléggé meglepődtem, hogy nem mondott rá olyat, hogy öngyilkos lenne, vagy hiányoznék neki, vagy bőgne egész nap. Egész egyszerűen elengedne. Nektek nem furcsa? Mi a véleményetek?
2015. febr. 15. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
most mit lehet erre mondani?:D
2015. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a normális reakció. Te döntésed lenne, hogy helyette mást választasz, aki valószínűleg jobb, többet nyújt, azért döntöttél úgy. Felesleges harcolni ellene.
2015. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha te úgy döntesz, hogy ott hagyod, ugyan mi mást tudna tenni, mint hogy elfogadja?
2015. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

öngyilkos?:D


nem, a barátnőd teljesen jó kezeli ezt, én is valahogy így állnék hozzá.

ha a másik kell a barátomnak,akkor menjen...nem egy klassz érzés, de összeszedném magam.


lehet te is így fogsz hozzáállni, ha egy párszor majd pofára ejtenek.:D

2015. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
Van esze. Még jóhogy nem vagdalná fel az ereit ...
2015. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De akkor ezek szerint nem szeret igazán, nem?
2015. febr. 15. 18:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Valami hasonlót szoktam erre én is válaszolni. Teljesen normális reakció volt a barátnődtől. Viszont ez a tesztelgetés tőled...

Aki menni akar arra rá kell adni a kabátot.

Persze, hogy fáj egy szakítás, de ez miatt nem lennék öngyilkos.

2015. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretünk valakit, lehetünk öngyilkosak. Nincs semmi elítélendő ebben. Van, hogy az ember nem tud élni valaki nélkül, és mielőtt ilyet tenne, már biztosan átmérlegelte az egész életét, mi volt-mi van-mi lesz. És amikor megkapja arra a választ, hogy mi lesz, és az hatalmas kilátástalanság, mint mondjuk az elmúlt 10-20 évében volt, akkor teljesen érthető egy ilyen lépés. De ez ritkább, de érthető. Minden ember élni akar, és az öngyilkosok azért lesznek azok, mert nem tudnak, nem évek, hanem esetleg évtizedek szenvedései után.
2015. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de,ettől még szeret.
2015. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sejhaj12 válasza:
Tipikus vàlasz nőknél.... De ha megtörténne, hogy komolyan mondod neki teljesen màs lenne a reakció. Tapasztaltam
2015. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!