Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól teszem ha elérhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem ha elérhetetlen vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy pasi...volt köztünk valami de 3 hetig és a közölte neki nem kell most komoly kapcsolat meg én is így gondoltam és igy főleg csak szex volt köztünk, tehát megegyetünk. A végén sajnos én elkezdtem (lány vagyok) többet erezni és ezt Ő is észrevette, de egyébként is vége lett volna, mert ő elköltözött 500 km-re és félévig nem jön vissza. Én a végén elég kihasznaltnak ereztem magam, és eldöntöttem ha ezentúl keres nem reagálok. 1 hét után keresett is, folyamatosan ír facebookon hogy "szia, itt vagy, minden oké, hahóó itt vagy, nincs baj? " Nem tudom mit csináljak, mert húznám az agyát és nem akarok visszaírni neki, hiszen szerintem csak a lelkiismeretét próbálná megnyugtatni ezzel, hogy minden rendben van. Azt gondolom, ha konkrétan leírja mit akar akkor válaszolok csak, de ilyen hogy vagy üzenetekre nem fogok. Jól csinálom így a pasival? Azt akarom, hogy aggódjon, akarjon, jöjjön utánam.

2015. febr. 15. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Nagy király vagy.
2015. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azta mocskos....
2015. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem teszed jól..

Mondd el neki a mi a helyzet aztán, hogy többet nem szeretnél vele beszélni, csóri embert világosítsd már fel.

2015. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én már mkor utoljára találkoztunk mondtam hogy ne beszeljunk, és jo utat kivantam stb...Megbeszéltük ezt már, ezért is akarom hagyni, mert csak nehezebb
2015. febr. 15. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
A kegyetlen hazugság jobb, mint egy hazug ígéret.
2015. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Brooke33 válasza:
Ha nem írsz neki, nem fog utánad menni, de ha írsz, az sem garantálja. Ha szex kell neki, akkor valami pikáns/extrem új dologgal állnék elő, ami miatt akarni és jönni akarni fog ;)
2015. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!