Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akibe párhónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beats11 kérdése:

Van egy lány akibe párhónapja szerelmes voltam, és ő ezt nem viszonozta, szerintetek?

Figyelt kérdés
De a tegnapi nap találkoztunk egy szórakozó helyen, és úgy alakult hogy el jött hozzánk, és le feküdtünk. És elvileg ő most szeret engem. Viszont én nem akartam visszautasítani a szexet, mert világi jó nő. Szerintetek meg bántsam az igazsággal hogy már nem szeretem őt? Nem akarom hogy azt higgye hogy kihasználtam.
2015. febr. 15. 21:30
 1/1 anonim válasza:

Légy rendes vele MINDIG. Lesd minden mozdulatát, és mindig mondd neki mennyire szereted.

Viselkedj úgy, mint egy robot, és minél nyálasabb vagy, annál jobb!


Próbáld meg olyan helyzetbe hozni, hogy adósod legyen, például vegyél neki virágot, meg bókolj neki hogy ő a mindened. Neki viszont ne hagyd, hogy viszonozza ezt.


Úgy fog futni előled mint a sicc! :)

És akkor nem kell magyarázkodnod.

2015. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!