Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek most magammal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek most magammal?

Figyelt kérdés

Hosszú párkapcsolatomnak nemrég lett vége (2 hónapja), az utolsó fél év kínszenvedés volt, szóval most örülök, hogy szabad vagyok, megnyugodtam. Közeli fiú barátommal már ideje alakult köztünk valami, szombaton találkoztunk és végül magához szorított és megcsókolt, majd megbeszéltük, hogy ma átjön és folytatjuk a dolgot sokkal komolyabban. Végül a célegyenesben visszatántorodott a szobatársára hivatkozva, aki az exe és dugópajtija is, és hogy most neki ez nem megy, majd máskor.

Azt mondtam nem haragszom, mert tényleg nem, csak túlkattog az agyam, és most egy rakás szerencsétlenségnek érzem magam, hogy vágytam rá, belementem volna, aztán nem lett semmi, pedig hosszú idő óta olyan boldog voltam, hogy végre valaki úgy ér hozzám, ahogy szeretem.

Van valami módszer, hogy lenyugtassam magam, esetlegesen ne áltassam magam feleslegesen, ha végül mégsem történik meg a dolog?

Bocsánat, hogy itt picsogom, meg sok marhaságot összehordok, de előre is köszi, ha valaki tud mondani valami kedveset, hasznosat.

23L



2015. febr. 15. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

ez esetben nincs kedves és hasznos. vagy kedves van, vagy pedig hasznos.

tehát ne élj, legyél boldog és ne itt picsogj vazee!

2015. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tedd rendbe az életed, lépj túl a múlt dolgain.

Nem ismerlek, gondolom más se innen, így konkrét dolgokat nehéz mondani.

2015. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az élj elé a "ne" nem tudom hogyan került...
2015. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz meg kell szugerálnom téged. Nagyon figyelj!

Oziriszra és Ápiszra nézz jól a szemembe te most már egy nyugodt békés lány vagy, igen egy nyugodt békés lány, Oziriszra és Ápiszra nézz jól a szemembe te egy nyugodt lány, te egy nyugodt lány vagy!!

2015. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most erre mondjam azt, hogy önérzetes csaj nem kezd ki olyan sráccal, akik dugópajtit tart.


Ez nem volt kedves, csak hasznos jó tanács.

2015. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs kapacitásom egy párkapcsolatra, nem tudnék szerencsétlennel annyit foglalkozni, mint szeretnék, a fájdalom meg senkinek nem jó. Mivel kezdeményezett, nagyon örültem és benne lennék a dologban. Ő is elvileg, aztán a mai nap után mégse tudom mit akar. Beszélni meg nem tudok vele, mert az exe már így is mérges, hogy sokat beszélünk (naponta egyszer telefonon).
2015. febr. 15. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd az is párkapcsolat, ha hetente csak 2-3-szor találkoztok, és mondjuk naponta csak egyszer beszéltek telefonon pár percet, nem küldesz neki 10 percenként üzeneteket. Egy csomó normális férfi pont ilyen kapcsolatot szeretne, de nyíltan felvállalna barátnőjének, és nem csak szexre kellenél neki, hanem társnak a szabadidő egyéb eltöltéséhez is.
2015. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!