Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert viselkednek igy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkednek igy egyes ferfiak?

Figyelt kérdés

Kineznek maguknak egy csajt (facebookon, eloben), es a facebookon szinte minden kepet like-oljak, amit feltesz, kommenteket irogatnak nekik.

Par het, honap mulva talalnak egy masik csajt, akivel ugyanezt kezdik csinalni, viszont az elozot teljesen elfelejtik. Majd talalnak egy harmadikat, es az elozot szinten elfelejtik.


2015. febr. 15. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tizenéves korban ez a divat, de ezek koránt sem "férfiak".
2015. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem férfiak.
2015. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális, értelmes, felnőtt férfi ilyen nem csinál. Mondjuk én tizenévesen sem voltam ilyen, igaz, akkor még fb se volt. Másrészt meg ideje lenne neked is felnőnöd, és észrevenned a normális embereket.
2015. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sok nő csodálkozik hogy nincsenek férfiak.Persze mert ezeket a fiúkat veszik észre.

21/F

2015. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jopar evvel 30 folott van, szoval nem tini.

Baratnoje persze nincs.

2015. febr. 15. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg vagy gyerekes, vagy csak új puncikat akar felszedni. Mindenesetre tartom az előző véleményemet, értelmes, felnőtt ember nem így viselkedik.
2015. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szórakozás, időtöltés. néha én is facebookozok. mondjuk olvasok egy cikket vagy hírt, ott látok a likeolók között egy csinos csajt akkor megnézem, ha van olyan képe ami tetszik akkor nyomok egy likeot. én mondjuk nem írogatok vad idegen csajok képei alá kommenteket, de van, hogy odanyomok egy-két lájkot. nem tartom ezt gyerekesnek.

27F

2015. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!