Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan nincsenek már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan nincsenek már olyan férfiak akik úgy is néznek ki és viselkednek, mintha azok lennének?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint egyre kevesebb az olyan férfi aki férfias volna. Vagy piperkőc, felnyírt hajú, szemöldökszedős gizda páva, vagy talpnyaló, zéró méltósággal rendelkező papucs, vagy pedig olyan aki úgy értelmezi a férfiasságot hogy igénytelen és bunkó. Alig találkoztam olyannal aki ne ilyen lett volna, és nem tizenévesekről beszélek hanem a húsz-harmincas korosztályról. Tudom hogy vissza lehetne dobni a labdát hogy de a nők azok meg ilyenek és olyanok, de nem erre vagyok kiváncsi hanem arra hogy miért van ez a jelenség.

2013. febr. 1. 00:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Kereslet-kínálat. ;) Erre van igény. Ezért.
2013. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
hogy elriasszák az ilyen seggfájós nunikat mint te
2013. febr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

első mondja jól, mert ez a divat, ezt követi mindenki aki az agya után megy.

keress olyat aki a szívére hallgat, az valoszinu ferfi

2013. febr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Ki kellene nyitni a szemed, és akkor meglátnád őket is.
2013. febr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, de miért erre van igény? Miért nem inkább arra hogy valaki erős, magabiztos, bátor legyen? Miért kellett az időkfolyamán ekkorát változnia az ideáloknak?
2013. febr. 1. 00:19
 6/29 Pretty Ballerina ***** válasza:

Jól látod a helyzetet. :)

Szerintem ok-okozat alapon van ez. Ahogy egyre nagyobb ribancok lesznek már a kis tizenévesek, úgy lesznek egy férfiatlanabbak a pasik, és ez csak romlik. (Persze van kivétel mindkét oldalon, de az nem sok)

2013. febr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%
Lehet okolni a nőket ezért, lehet okolni a férfiakat is. Véleményem szerint ez teljesen mindegy. Tucat embereknek tucat párjuk van...ezér sokkal könnyebben is találnak magának párt. A többiek meg úgyis megtalálják egymást. Vagy nem :)
2013. febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok, de már elkeltem :(
2013. febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Én nagyon lájkolom ezt a kérdést.
2013. febr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Komolytalan a kérdés, persze, hogy vannak. Például én is annak tartom magam. Lehet rossz helyen keresgélsz, vagy az ilyen férfiak/fiúk nem járnak akkora számban oda, ahova Te szoktál. Ezt csak abból gondolom, hogy én nem járok plázázni, nem kocsmázom, nem tengek-lengek egész nap valahol, csak hogy ne kelljen valami értelmeset művelni. Egyébként is kinéznének mindenhonnan, hiszen nem tornacipőbe járok, meg nyalom a hajam. Ezeket már kinőttem jó néhány éve. Szóval nem kell elkeseredni, biztosan létezik olyan aki tetszene Neked, csak lehet máshol kellene keresned. És... az sem biztos, hogy a felsoroltakat kapásból el kell utasítani és figyelmen kívül hagyni, mert bárkiben rejtőzhet sokkal több. Nem könnyű, tudom, én is nagyon nehezen találok olyan lányt a szakítás óta, akire vágyom. Viszont nyitott szemmel járok és most kapsz is egy levelet ;) Fel a fejjel!
2013. febr. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!