Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda vagyok, nincs mellem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda vagyok, nincs mellem, csúnya az alakom. Hogyan tudnék "jó csaj" lenni?

Figyelt kérdés
15/L

2015. febr. 16. 12:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Első körben egy kis önbizalmat kéne szerezned, és tudatosítanod magadban, hogy nem minden a mellméreten múlik.
2015. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem minden azon múlik. :D De a küldöm tényleg jó indulattal mondva átlagos, de inkább alatta.. Plusz meg nagyon magas is vagyok.

Arra lennék kíváncsi hogy hogyan lehetne, hogy mégis pozitív benyomasa legyen az embereknek.

2015. febr. 16. 12:04
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én egy duci, lógós cicijű lány vagyok és mégis van barátom, szóval egyáltalán nem az a lényeges dolog, hogy nem jó az alakod. Arra próbálj figyelni, hogy igényesen öltözködj, ápold magad (ne legyen szétrágott körmöd kopott körömlakkal, ne sminkeld túl magad stb.) és legyél mindig kedves, mosolygós, aranyos. És majd előbb-utóbb jönnie kell a dolognak. 15 évesen még marha sok időd van. Ne az a "jó csaj" akarj lenni, akit mindenki lefektetne egyszer, hanem az a jófej lány akarj lenni, akit mindenki szeretgetni akar :)
2015. febr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Másodkörbe pedig nagyon fiatal vagy még, még alakulhatsz.
2015. febr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
Tegyél érte:)
2015. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23%

Mivel nő vagy, mindegy. Lesz pár hódolód mindig.


Ez csak fordítva van úgy hogy kicsit hibás az ember akkor emberszámba se veszik a csajok.


De neked még van esélyed :)

2015. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ennyiből nem sok derült ki.


"nincs mellem". 15 éves vagy! bőven nőhet még a melled, 21 éves korodig körülbelül.


"csúnya az alakom" Mit értesz csúnya alatt? Túlsúlyos, vagy vékony? Mert mindkettőre megoldás a sport, csak ugye mindkettőre más fajta a hatékony.


Az arcoddal és a hajaddal mi a helyzet?

Nem akarsz új frizurát, hajszínt kipróbálni, ami esetleg jobban állna.

Sminkelsz?

2015. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondom: a kisugárzásodtól. A pasik ne a mellet meg a feneket lássák benned, hanem téged magadat.
2015. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
33%
Próbálkozz meg egy profi sminkessel, tornázz ha duci vagy. De a legfontosabb hogy legyél jó valamiben, és ha elégedett vagy az eredményeiddel, akkor jobb lesz a kisugárzásod. Ez nagyban növelheti a vonzerőt.
2015. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
A belső nagyon fontos és sportolj az egészséges is. Kettővel előttem meg jól leírta valaki ha nő vagy és kicsit is közeledsz a pasik dőlni fognak. Csak fordítva van így, hogy a nők emberszámba sem veszik aki nem gazdag vagy szuper pasi...
2015. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!