Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a kamasz lányomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet a kamasz lányomnak? Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Mióta középiskolás nem lehet vele bírni.Voltak neki elég húzós úgyei.Van, hogy hétvégén órákra eltűnik barátnős csavargós címszóval de semmi bizonyíték rá, hogy velük volt. (Mindig fotózkodnak meglepő módon a közös programokkor soha nem készül egy kép sem.) Van hogy ok nélkül mindenen elnevetí magát...aztán nagyon furcsán viselkedik. Kerüli a közös programokat semmi nem érdekli a csavargáson kívül...Érzem valami noncs rendben.Mindig behív hogy beszélgetni akar de olyankor mindig titokzatos.. mondtam neki vigyázzon magára erre elkezdett zokogni, kérdeztem mi a baja azt mondta semmi... azért aggódóm, mert gengszter haverjai vannak illetve tele van roma barátokkal. Van hogy szinte az összes pénze eltűnik.. egyik nap tiszta jó kedű másnap semmi életkedv..kérdeztem mi a baja annyit mond mindig hogy semmiCSAK... és itt mindig megtorpan..
2015. febr. 16. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
elég súlyosnak tűnik... simán lehet, hogy kábítószert használ és a társai is... ezt így nem lehet megválaszolni itt... neked kell megoldanod, illetve neki... sajnállak, tényleg :)
2015. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 The Guard ***** válasza:
77%
Csak javasolni tudom h zárd be 1 hétre a szobájába...
2015. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

én saját magam nevében beszélek.

Velem is néha szoktak ilyenek történni , de valahogy meg kell tudni hogy mi a baja lehet.

egyrészt változó kor , de nem tesz jót a roma vagy valami rossz barátok.Nálam ez rendszeres hogy nem akarok közös programokat.Utálok táborba járni pedig anyu mindig küld.Remélem nem ilyen drogos dolog áll a háttérben.Vagy szexuális zaklatás.zaklatás. Jó lenne ennek utánajárni személyesen is. :)

2015. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ne enged d el hétvégen. Suli után egyből jöjjön haza.
2015. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
elözö vagyok.Arra nem sokra megyünk ha bezárnak 1 hétre. Mégjobban nem fogjuk szeretni szüleinket.
2015. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez most mi, a gyanú árnyékában új részének a forgatókönyve? Mármint azt akartad írni, hogy magukat gengszternek képzelő óvodás küszöbmajom barátai vannak, nem? Neki magának kell rájönnie igazából, hogy rossz helyen van, máshogy nem fog menni.
2015. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 The Guard ***** válasza:
...
2015. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A narkó valószínű.

Hideg fejjel állj a kérdéshez.

A sok lelkifröcss semmit sem fog segíteni.

A bezárás a legjobb, ha szökni próbál, akkor küldd a jardot a haverjaira, különben teljesen becsavarodik.

A mai cuccokat nem lehet kiheverni egykönnyen.

2015. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!