Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen mikor elkezdtem hokizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen mikor elkezdtem hokizni akkor az első pár alkalmakkor elélvezésnél annyira erős volt az érzés hogy szorítanom kellett az ágya. Miért szűnt meg?

Figyelt kérdés
Tehát olyan 12 éves lehettem mikor először kivertem. Akkor nagyon intrnzív volt az érzés. De egyre gyengült ez az érzést. És most már nincs olyan érzés mint akkor. Most már csak húzogatom és a végén meg elsüo azt annyi. Voltam 1-2 éven keresztül rendszeresen barátnőmmel. Akkor sem vol erős érzés. Ez lehet azért van mert hetente legalább 5 alkalimmal elélvezek? Ha szüneteltetném pár napig vagy hétig akkor utána jobb volna?
2015. febr. 17. 05:50
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, bird ki, hogy par napig nem csinalod. hidd el, nagyon jo lesz
2015. febr. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy hölgynél kérj prosztata masszázst!

Az aztán a fellegekbe repít!

2015. febr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ami szerintem segítene, az az orgazmuskontroll partnerrel. A lényege, hogy csak akkor mehetsz el, amikor a lány megengedi. Leggyakoribb kivitelezési módszer az erényöv. Nálad ez kb. úgy nézne ki, hogy a lány rádrakná, csak mosdáshoz venné le, esetleg, ha izgatni akarna (de nem mehetnél el), viszont neked nyalnod kellene. Nagyjából egy hét múlva venné le. Szerintem így hatalmasat élveznél. Ennek is megvan a hátránya, így ritkábban élveznél, de úgy látom neked most a minőség az első. Emelett lehet próbálkozni eddig ki nem élt perverziókkal vagy a nemi hormon szintjének növelésével (ennek több mófja van).
2015. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha magamnak csinálom akkor így is olyan soká mehyek el a zuhany alatt hogy tiszta seb lett aztán most fáj. Simán kell vagy fél óra a tusolóban. Hát mégha visszatartom...
2015. febr. 17. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
prosztat masszázs mondom!
2015. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hol csinálnak nekem olyant? Meg ki?
2015. febr. 17. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!