Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mire utalhat?

Figyelt kérdés

"Fura azt érezni, hogy van valaki a világon aki meg tudja változtatni a teljes érzelmi skálámat, fura azt érezni hogy egy másik emberi lény, el tudná azt érni pusztán a semmivel, hogy jól érezzem magam, és kicsit jobban érezhessem magam. Boldogabb legyek mint egy átlag ember, valahol ijesztő a gondolat hogy ennyire hatással vagy az érzelmeimre,de ugyanakkor valahol jó érzés hogy meg tudnád adni amit soha nem kaptam még nagyon senkitől sem."


Ezt írta nekem egy fiú akivel sokat szoktam beszélgetni.

20/l


2015. febr. 17. 16:24
 1/6 A kérdező kommentje:
*hogy jól érezzem magam, vagy kicsit jobban érezhessem magam.
2015. febr. 17. 16:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 20évesen nem érted mit ír a gyerek,jobb ha nem bonyolódsz még senkivel semmilyen kapcsolatba.
2015. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hány éves akitől kaptad?
2015. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez arra utalhat, hogy BELÉD ESETT. Szerelmes beléd, vagy nagyon jó színész.
2015. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
22 éves
2015. febr. 17. 17:05
 6/6 anonim válasza:
mióta ismeritek egymást?
2015. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!