Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy chates...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy chates oldalon, vagy itt privátban abszolút emberségesek és normálisak a lányok, élőben meg lenézőek, mogorvák, flegmák?

Figyelt kérdés
Még ha összejönni talán nem is akarnak itt sem egy visszahúzódó sráccal, ennek ellenére jóval szimpatikusabban viszonyulnak az emberhez, mint élőben. Miért van ez? Élőben talán nem ugyanazok a lányok vannak, mint a neten?

2015. febr. 17. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, én mindig kedves vagyok. :D



L19

2015. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Mert itt meg jatszak az agyukat.Figyelmesek meg minden.De eloben nem akarkivel alnak szoba
2015. febr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Mert itt merik vállalni ezt az arcukat is.

Élőben ösztönösen előjön a védekező mechanizmus náluk. :)

Alapjáraton minden lány és nő kedves és odaadó, de ehhez jobban meg kell ismerni őket, és ez az út bizony nincs kikövezve.

2015. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyok ilyen,kikérem magamnak.
2015. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
egy szerencsétlen neten ismerkedő vagy... és lehet hogy te csak a ribizliket nézed akik flegmák és írni se különösen írnak neked kedvesen csak azt se veszed észre. a lányok nagy része normális!! ne a kis százalékkal jellemezz le minket, köszi (Y) :) 19/L
2015. febr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!