Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem abszolút mindegy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem abszolút mindegy mit sportol vagy mit csinál egy lány a testével, ha a pasik szerint úgyis csak a arc számít?

Figyelt kérdés
Aki nem született szépnek, az kb. temetheti is magát, mert mással így úgysem tud kompenzálni.
2015. febr. 3. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség. Amúgy is a szépség relatív. Lehet, hogy nekem nem tetszenél viszont Józsinak te vagy az álom csaja. A test pedig saját magad miatt is fontos, hogy jól érezd magad a bőrödben.
2015. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez nem igaz
2015. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem csak az arc számít. A test is legalább olyan fontos, mint az arc, ha a külsőségeket nézzük.

21/F

2015. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a kijelentés így nem igaz.


Nem csak az arc számít hanem a test is számít nagyon nagyon.

Mindkettő számít!

2015. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira ronda az arca, akkor tény, hogy hátránnyal indul, de nem kétszer fordult már elő a történelem során, hogy nagyon ronda nőket is megtalált a boldogság - már amennyiben egy ember életében csak a házasság számít annak.
2015. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na álljunk meg egy pillanatra. Ha valaki eleve úgy gondolkodik magáról, hogy "úgysem születtem szépnek minek sportolnom stb.", akkor ilyen hozzáállással nem is lesz senkije. Meg mi az, hogy nem szép? Teljesen szubjektív és egy kis odafigyeléssel mindenféle arcból lehet elfogadhatót csinálni, ha pedig mellé jó teste van és jó a személyisége, akkor semmi gond vele, nem kell temetnie magát.
2015. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nejázdmár megmagad kérdező,nemondmár azt hogy egy bombatestű csunya arcu nő nemkap férfit
2015. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nagy mellek,elvonják a csúnya arcodról a szemet,és bezavarnak.Az más kérdés hogy szebb nem leszel,de kevesebbet néznek rád :D tehát mégis


zseniális azért :)))

2015. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az összhatás a lényeg. Szerintem egy kevésbé jó adottságú lány a kisugárzása miatt lehet sokkal vonzóbb mint egy relatív "jobb" genetikájú savanyú csaj. :)
2015. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!