Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, hogy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy lány léttemre animéket nézek?

Figyelt kérdés
Régóta szekálnak,hogy animét nézek mert számukra ez 'hülyeség' ennyire gáz? 13/L

2015. febr. 17. 17:52
1 2
 11/20 anonim válasza:

Háá én is 13-14/L vagyok, és imádom az animéket. :D Barátnőmmel osztálytársak vagyunk, és folyton erről beszélgetünk(mert ugyebár ő is oda van meg vissza tőlük)

Az osztálytársaink folyton piszkálnak érte, de le se sz@rjuk. Te se vedd a szívedre. ;)

2015. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább azoknak gáz akik piszkálnak. Teljesen nyilvánvaló, hogy nincsenek tisztában az anime jelentésével. Nem csak ugrabugrálós hülyéskedős animék vannak, vannak komoly témájúak is, amikből azok akik ilyen hülyeségekkel piszkálódnak, sokat tanulhatnának. Nem is tudom mióta nézek animét, nem szégyenlem, az animés közösség egy része ráadásul nagyon jó.

17l

2015. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Gáznak inkább a "mai" meséket mondanám aminek minden második szava káromkodás meg hasonlók. Ezekhez képest az anime inkább hasonlít filmekre, csak rajzolt változatban.

Én is szeretem, 30 vagyok, a párom is nézi, anyám is... húgom is néha. Semmi gáz nincs ezen. Mindenki azt néz amit akar, egyedül az ő dolga.

2015. febr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Nehogy már a GyK válaszadóktól akard megtudni, hogy mit csinálj szívesen a szabadidődben. Önálló személyiség vagy, azt csinálsz délutánonként amit akarsz. 18/F
2015. febr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Egyáltalán nem gáz. Míg más lányoknak vásárolgatás a hobbijuk neked anime nézés. Miért lenne gáz? Ha téged ez köt le,ha szereted, akkor hagyd figyelmem kívül a véleményüket és nyugodtan nézed. Ne hagyd magad! Például nálam a szüleim utálják nagyon az animéket, pedig egyet sem láttak. Csak azt gondolják, hogy minden anime gyerekes. Pedig ez nem, így van. Sőt van olyan, ami kifejezetten felnőtteknek készült. A lényeg, hogyha szereted, ne ad föl csak, azért mert néhányan azt állítják, hogy gáz.

14/L

2015. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Az anime is egy fajta KULTÚRA/MŰVÉSZET, szóval ez is olyan mint a könyvek, vagy a filmek.

Az más hogy elég sok anime el van rontva (túlzott különcség, gökér viccelődés, perverzió, üres történet).

De akkor sem szabad elítélni, hiszen minden fentebb említett művészeti ág tartalmaz egy nagy halom selejtet.

Animézz csak bátran.

15/f

2015. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz.18/f vok és imádom őket naponta nézek 10-12 részt.Ennek talán a japán iránti vonzalmam az oka.És némelyik animének elképesztő története van illetve történelmi visszatekintése.
2015. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Én is Animefan vagyok. Van hogy egynap egy kétévados animét is végignézek. Szerintem ezt nem gondoltad komolyan. Nekem is vannak barátaim akik ezt mondják, de én ki állok magamért és ezt a hóbortomat egy kis idő után már nem nevezik "hülyeségnek". Teljes mértékben elfogadták.

Ha valamit szeretsz? Hát csináld! :)

15/L

2015. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem gáz es még mindig jobb mint az a valo vilag meg az ejjel nappal budapest...amugy neha en is szoktam nezni es 20/F vagyok :D
2015. márc. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Mos mit mondjak... Lélegezni gáz? Enni gáz? Ha nem akkor animét nézni sem gáz! Miért mert nekem létszükséglet és akkor fogom abba hagyni, ha valaki megtudja nekem indokolni, hogy pontosan mit nem szeret az animékben! 16/F
2015. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!