Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fruz$i kérdése:

Szerintetek az gáz ha egy lány szereti az animéket? és fiúk járnátok így lányokkal?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 19:47
1 2 3
 1/25 legly ***** válasza:

Mért ne?


Üdvözlettel

Legly

2013. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Én járnék egy ilyen lánnyal.

Anime amit néztem az a full metal panic.Nah azt még nézném is vele

2013. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
nem; igen;
2013. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Ilyen lányt keresek mióta (mivel én is animés vagyok), de semmi, nagyon el vannak bújva. 20/F
2013. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hát meg csak azért kérdeztem mert a mostani osztályomban szinte majdnem mindenki azt mondja h "hű de gáz még ilyeneket nézel meg h lány létedre"...mert én kimondottan nem vagyok az "jajj eszt nem fogom csinálni mert letörik a körmöm típus" és ez nem gáz szerintetek?
2013. febr. 7. 19:54
 6/25 anonim ***** válasza:
Le kell tojni mások véleményét, mondjuk nekem sosem szóltak be miatta.
2013. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én is nézek pedig most leszek 23 éves.

Bleach/Code Geass/Death Note ami most eszembe jut de sokat láttam már.

2013. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Engem ilyesmi nem zavarna
2013. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Mért lenne gáz? Szerintem az egy barom aki elítéli a másikat, azért mert pld szereti az animéket. :)

Mi se ítéljük el a pasikat, mert szeretik a háborús filmeket.

Oké ha állandóan csak az animének él valaki, vagy a háborús filmeknek és semmi másra nincs ideje, az úgy biztos rossz.

De gondolom te most ezt arra értetted, hogy ha megkérdezi valaki jelen esetben egy pasi, hogy mit szeretsz, merjed azt mondani, hogy az animéket. Biztos meglepődök, mert szerintem legtöbb esetben olyan lányokkal fut össze akik a bravo girl-nek élnek... :D


19/L

2013. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én nem nézek animét, de nem tartom gáznak csak azt, ha valaki már nagyon fanatikus. De az mindenben gáz. Az pedig nem mérvadó nálam egy párkapcsolatnál, hogy miket néz. Szerintem simán rávenne, hogy nézzük együtt az sem zavarna.
2013. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!