Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg fura vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fura vagyok, hogy ilyen romantikus típus vagyok?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és nagyon romantikus típus vagyok, a barátomra úgy tekintek, mint a hercegemre, hiszem hogy mindig együtt leszünk és mindig szeretni fogjuk egymást, és nagyon sok szeretgetésre van szükségem.

Ahogy elnézem, manapság egyáltalán nem ez a megszokott, a legtöbb ember megkeseredett már huszonéves korában, és nem hisznek a szerelemben. Igazából meg tudom érteni őket, én is túl vagyok már pár durva csalódáson, de mégis ilyen vagyok. :D

Szerintetek is fura? Ma már a barátom is megjegyezte, hogy érdekes, bár nem zavarja és így szeret, de fura :D

Tényleg ennyire szokatlan ez?


2015. febr. 17. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mikor találok egy ilyen nőt? :D
2015. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a normális. Sok ember, amint felnőnek, eldobják gyermeki szívüket. Te megőrizted. Én az ilyen nőket imádom. :P
2015. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
neked apakomplexusod van, meg hebefrén skizofréniád is talán.
2015. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó a baràtodnak :( én elvittem a lányt akiért oda vagyok a kedvenc helyére. Elötte megbeszéltem a tulajjal, hogy zárás után mennénk, meglepetés lenne és szeretnék én főzni, azt amit az első találkozónkon ettünk. Az étterem konyhájában volt megterített asztal.... Nem igazán értékelte :(
2015. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. és 2.-nak még életében nem volt nője az is biztos!


Nem szokatlan ez, csak naiv vagy mint egy kis 14 éves! A pasid meg vagy kihasználja ezt vagy hamar ráun a kis hülye libára.

2015. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

1-es vagyok és el kell, hogy szomorítsalak volt már nőm!

Bocsi.

2015. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5

Miért nem szereted, ha szeretnek? :/

A többieknek: jó látni, hogy vannak még ilyen fiúk :)

2015. febr. 17. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!