Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek azok az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azok az emberek, akik "sablonajándékot" adnak a párjuknak, tényleg elhiszik, hogy olyan hatalmas boldogságot okoztak a párjuknak ezzel?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, a szándék a lényeg, ezt nem is vitatom, DE ha már az ember rászánja magát arra, hogy költi a pénzt a párjára, akkor sokan miért nem veszik a fáradtságot, hogy olyat vegyenek, aminek a másik tényleg örülne/hasznát tudná venni?

Pl: Férfiaknak ajándék plüss. Melyik férfi fog maradéktalanul örülni mondjuk egy plüssmacinak? Persze szép, cuki, kedves gesztus, de annyira snassz. Tök olyan, mintha egy lánynak megvenné valaki valamelyik GTA-részt.

Vagy férfiaknak párnyaklánc: melyik pasi fog felvenni és hordani egy olyan nyakláncot, amin egy kettétört szív alakú medál van?


Egyébként még mielőtt valaki itt megtámadna, nem ért semmilyen negatív hatás ezzel kapcsolatban, csak elgondolkoztam.


2015. febr. 17. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
képzeld sokan!
2015. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg elhiszik, vagy tényleg nem volt jobb ötletük, mert annyira nem ismerik a társukat.
2015. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyébként mielőtt még valaki azt hinné, nem provokatív kérdésnek szántam, nem célom vele megbántani senkit, csak szimplán érdekel.


Annyira hihetetlen, hogy valaki annyit nem tud a párjáról, hogy valami olyat vegyen neki, ami tényleg érdekli.

Pl ha szereti az ismeretterjesztő könyveket, akkor veszek neki azt, ha szeret rajzolni, akkor ahhoz kapcsolódó dolgokat, bármi.

2015. febr. 17. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem a barátom azt hitte hogy az ismeretterjesztést szeretem.erre mit kapok? azt amit tudtam. de jó :D(irónia). komolyan arról kaptam 1 egész ismeret terjesztő könyvet amit eddig is tudtam :l még a sablon ajándékokkal senkit nem bántasz meg.mert a sablont sokan szeretik.
2015. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a barátnőm a legjobban pont a sablon ajándékoknak örül: ékszer, parfüm, sminktermék, virág :) nem zavarja h a nők nagyrésze ugyanezt kapja, és ha nem ezt kapja véletlen akkor látszik rajta h annyira nem is örül. a bizsutól viszont odáig van, még ha olcsó akkor is.


ő nincs ilyen jó helyzetben mert én pl. magamnak se tudom mit vennék szívesen. a kütyük és a ruhaneműk amiket magamnak veszek túl drágák ajándéknak.

szóval mindenfélét kapok tőle, kaptam plüsst is és én szívesen gondolok rá :)

2015. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én bármilyen "sablon" ajándéknak őszintén örülök, ha a páromtól kapom.

Meg sokszor nincs is az embernek pénze arra, hogy valami nagyon hasznos ajándékot vegyen, maximum egy jelképes kis apróságot.

2015. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak azért igen jó sablonajándékok isn pl jó könyv, saját süti, lánynak virág. De amúgy teljesen egyetértek ezzel. Lányként se örülnék annyira pl a plüssnek, vagy szivecskés képkeretnek. Oké, a szándék a lényeg de a barátom csak ismer ennél jobban.
2015. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!