Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha féltékeny vagyok a néger fiúkra és megőrülök ha látok egyet egy csinos magyar lánnyal? Pedig nem vagyok rasszista.

Figyelt kérdés
Én most nem panaszból írom ezt nem utálom a négereket csak féltékeny vagyok rájuk és valahogy kiakarok ebből "gyógyulni". Azért vagyok féltékeny mert sokkal könnyebb csajozniuk és sok csaj csak a külseje miatt lefekszik már vele. Ilyenkor próbálnak nyugtatni hogy biztos ribi meg csak a külső miatt de kit érdekel ez, a néger dugott egy jót a magyar pasi hoppon maradt. Meg nem csak a ribiknél van ez szerintem, sokan kipróbálják csak úgy. Forr a fejem a témától segitsetek. Én is unom a dolgot és nem akarok többé féltékeny lenni.
2015. febr. 17. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Debrecen?
2015. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
lassan akkor ki hal debrecen aidsben :D
2015. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem a debreceni gyerek vagyok, hanem kb az ő kérdéseire kialakult komplexusos gyerek :D
2015. febr. 17. 22:32
 4/10 anonim ***** válasza:

Dugj meg egy igazi éjfekete dakota-cigány nőstényt bosszúból!

Egyébként az nem fordult meg a fejedben, hogy idehaza jobbára nem megélhetési bevándorlók a feketék? Belgiumban meg Hollandiában elég ritka a vegyespár, pedig vannak feketék rengetegen. Igaz ott más helyet foglalnak el a társadalomban.

2015. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azok zavarnak akik budapestiek van pénzük de nem nagyon csinálnak semmit csak buliznak és mindenki őket akarja
2015. febr. 17. 22:34
 6/10 anonim ***** válasza:

"Meg nem csak a ribiknél van ez szerintem"

Rosszul gondolod, kizárólag redves lotyókról van szó.

2015. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1.Rasszista vagy,de az nem baj!

2.Sok csaj az egzotikumot keresi meg a nagy brét.Ez olyan mint amikor egy európai pasi bukik az ázsiai csajokra.

3.Sok csaj a lóvéra hajt és sok feka pénzes.

4.Sok csaj felelőtlen,mert nincs tisztában olyan dolgokkal,mint HIV,AIDS

2015. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is felháboritoak a négerek . Én se vagyok rasszista.
2015. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
hol találtok pénzes négereket? A legtöbb segélyen van itt vagy bünöző. Tapasztalat.
2015. febr. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%

Jezusom te megorultel???

nehogy mar feltekeny legyel FEHER FIU letedre egy negerre. normalis feher lany rajuk se nez, aki meg igen arra hidd el nem erdemes feltekenynek lenned.

legy buszke arra hogy szazszor kulonb vagy naluk!!!

2015. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!