Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal, magyar lány vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, magyar lány vagyok és mindig azt mondják hogy csinos és szép vagyok. Viszont még nem volt idáig semmiféle kapcsolatom egy pasival sem. Nyáron megyek Németországba dolgozni. Szerintetek van esélyem arra, hogy ott bepasizzak?

Figyelt kérdés
Vagy a német pasik nem rajonganak annyira a magyar lányokért?
2013. jan. 31. 20:44
 1/9 gyuszika93 válasza:
Ha mutatsz egy képet akkor megmondom. :)
2013. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy képet, és egy óra múlva lesz itt is pasid.
2013. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyi török kisebbség biztos szívesen idézi fel veled az egri nők küzdelmét.
2013. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretik a magyarokat. Azért hordják ide nálunk a szemeteiket és kellett soka magyarnak csődbe menni. Imádják a magyarakot...
2013. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nah ott nem igen fognak neked örülni.Vagyis a testednek igen.Többet nem fognak kérni tőled.
2013. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esélyed lenne Magyarországon is. Németországban biztos lenne esélyed, mert a német lányok rondák.
2013. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha tudsz németül...
2013. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden pasi rajong a helyes lányokért.


A német lányok egyébként szépek, legalábbis az én tapasztalataim szerint.


Járj el szórakozni, nézd ki azt a pasit, aki tetszik neked és szerezd meg! Ha a szépséged mellé egy kis magabiztosságot is adsz, biztosan összejön majd az egyikkel.

2013. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nemet pasik

Joook <3 szeretjuk őket!!

2013. febr. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!