Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a haverom ne szeressen belém?

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom, évek óta néha együtt lógunk, sokat dumálunk neten, együtt kockulunk, stb.

Pár hete furán viselkedik, közvetlenebb lett velem, csomószor írja hogy hiányzok neki, meg stb, de sok smiley-val, szóval nem tudom mennyire gondolja komolyan.

Nagyon félek, hogy belém szeret. Én tényleg semmi olyat nem érzek iránta, viszont barátként imádom, 15 éve ismerem, nem akarom hogy elromoljon a viszonyunk.

Nem vagyok biztos a dologban, így ciki lenne rákérdezni.

Tudnék tenni valamit? :/

21/L


2015. febr. 17. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
lehet csak dugni akar veled, és a baráti viszonyt megtartani. nem kapcsolatot. próbáljátok ki
2015. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Max annyit, hogy most elmész aludni :D
2015. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy már belédszeretett vagy tényleg csak szexelni akar. Legyél tartózkodó és várd meg mi sül ki a dologból, nehogy beégj. De ha ilyenek járnak az agyában akkor amíg nem talál magának valami nőt lehet majd kicsit hanyagolnod kell..
2015. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap pont egy ilyet tisztáztam egy csajszi ismerősömmel, én is írtam neki meg mondtam is neki hogy hiányzik...ő is félre értette, erre mondtam neki, hogy nem kell ezt túlkombinálni, csak mostanában nem sokat találkoztunk és hiányzott a társasága
2015. febr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem szoktam aludni ilyenkor még.

Az kizárt, hogy csak szexet akarjon, gyerekkorom óta ismerem, nem olyan. Eddig egy barátnője volt, vele se feküdt le, és tisztában van vele hogy van barátom.

2015. febr. 18. 00:04
 6/7 anonim válasza:
Ha 6 éves korod óta ismer, akkor nem hiszem, hogy most szeretne beléd.
2015. febr. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon jó módszer!


Sose barátkozz veled ellentétes nemű emberekkel! Nekem ez nagyon bevált.

2015. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!