Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves hölgyek kérlek mondjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek kérlek mondjátok el szórúl-szóra, hogy amikor odamegy hozzátok egy szimpatikus férfi, mit mondjon nektek, hogyan hívjon el akár randizni?

Figyelt kérdés

Ha kérhetlek szó szerint írjatok le példákat, mert azt veszem észre , hogy már semmi sem jó.


És köszönöm de nem kérek megmagyarázásokat h mi miért rossz. ÉS mit, hogy kéne.


Aki válaszol az kérem konkrét szöveget mondjon példákat.


2015. febr. 18. 12:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

az első (meg valamelyik későbbi) válaszolóval értek egyet, csak annyi javítást tennék, hogy nem az számít, mennyire jóképű/helyes, hanem hogy nekem tetsző legyen.


ha bejön a srác, és én is akarok tőle valamit, akkor gyakorlatilag az időjárásról is kezdhet beszélni velem, akkor is elmegyek randira vele. nem leszek a magam ellensége, nem fogom azt mondani, hogy ha ezeket meg azokat a szavakat sorrendben nem úgy mondja, akkor kész, vége, elvágták az összes esélyét.


eddig amúgy elég direkt hívtak el randira. vagy csak simán találkozót kértek, mindenféle cél nélkül, vagy hamburgerre, teára, sütire hívtak meg. valahogy mindig hiányzott a csodaduma. magabiztosan elém áll, esetleg elsüt egy poént, és megkérdezi, hogy találkoznék-e vele kettesben valamikor? de tény, engem elég könnyű leszólítani.


remélem, kielégítő volt a válaszom.

2015. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A tizes ritka debil lehet. És még odaírja hogy 100%.
2015. febr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a 38%-os válaszadónak nem kellene mindent komolyan venni. Ja, valószínűleg nem is veszi... csak 38%-os :D
2015. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

nincs re recept ....


függ ezektől:

ismerem e

mennyire

milyen a kedvem

teszik e nekem

ráérek e

van e éppen párom

2015. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia, kérsz egy slukkot a ganjambol?
2015. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Szimpatikus férfi mi...?

Ha annyira szimpatikus lennél nekik, hajlandóak lennének megismerkedni veled.

Azért küldenek el mert nem tetszel nekik.

Az a lényeg ki hívaja randira, nem pedig az hogyan.

2015. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!