Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan szórakozó helyet keresek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szórakozó helyet keresek ahova párok is eljárhatnak! Ki tudd ilyet?

Figyelt kérdés

Nem mori liget, hanem mondjuk egy bár, és hajnalig nyitva van, szól zene, vagy épp teraszon valaki esetleg gitáozik énekel, lehet iszogatni!(Ki lehet ülni ) Budapesten van ilyen? Terasz ki üllős félére gondoltam.

Sose voltam még el éjszaka , najó 2x de az is szintén párommal, de abból nem szeretnék kérni, mert túl féltékenyek vagyunk és sose sült ki belőle jó ki(mikor pl a másikat valaki idegen le akarta csapni a másiktól,mikor pl a másik ki ment wcre..)


Fogalmazásért írásért elnézést, de telefonon nyomkodtam végig, és az se valami hű de jó(10x írtam le mit szeretnék kérdezni, mert telefonom ki törli folyamat amit írok) Na ez is jól sikerült....:d

20/L


2015. febr. 18. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyre nem járhatnak párok, ezt szinte mindenhol tiltják, de mindjárt keresek neked olyan helyet, ahol nem.
2015. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)!
2015. febr. 18. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudok ilyet. A múltkor az Instantban házassági bizonyítványt kértek, a Morrisonsban pedig köztudott, hogy kötelező a jegygyűrű viselése.
2015. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez jó... akkor párom le megy oda 1ül akkor tuti h be nőzik?
2015. febr. 18. 15:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez komoly, hogy elmegyek valakivel szórakozni, ketten ülünk 1 órát, beszélgetünk, iszogatunk aztán az egyikünk kimegy a mosdóba, addig a másiknak lesz más partnere? Vagy ez hogy működik? Le vagyok kicsit maradva azt hiszem :-(
2015. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ interneten barmit megtalalsz.
2015. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát elmentem a mosdóba, és a párom mellet már a lányok hemsegtek, persze elutasitóta őket de elégé nyomulósak, és mikor viszont a párom ment el mosdóba akkor a haverja jött oda hogy táncoljunk(részeg volt) És azt mondta ugyan már, a (párom neve) osztozunk, stb miközbe a párom olyan féltékeny h megtudná ölni azt aki rám néz ...

És sok egyforma esett , történet

2015. febr. 18. 16:06
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os

Ha ez így volna, nyilván nem kérdezném itt meg:)

2015. febr. 18. 16:07
 9/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Akkor el kell menni setalni,es korul lehet nezni,es meg lehet kerdezni,hogy meddig vannak nyitva,vagy az ismerosok.
2015. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre is , csak 1 probléma, nem tudok eljutni érdeklődni:)
2015. febr. 18. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!