Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmentek a párotok nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmentek a párotok nélkül bulizni/koncertekre/fesztiválokra/más szórakozó helyekre?

Figyelt kérdés

Illetve, ha a párotok nélkületek megy el ilyen bulizós, ivós helyekre, nektek hogy esik?


Most kezdtem egy kapcsolatot, de elég tapasztalatlan vagyok. Nekem sok ismerősöm (akik párkapcsolatban vannak), mindig azt mondjak, hogy együtt járnak a párjukkal (és a baráti körrel) szórakozni. Másoknál hogy van ez? Mi az általánosan elfogadott viselkedés?


Köszönöm a válaszokat :)


2014. dec. 1. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Általánosan elfogadott? Miért, ha a többség azt mondja, nem mennek a párjuk nélkül, te sem engeded el a tiedet? Én elmegyek akárhová nélküle, és ő is mehet ahová szeretne nélkülem, nem vagyunk összenőve.
2014. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Érdekelt mások véleménye :)


Elmehet nélkülem, nem erről van szó. Csak bánt, hogy a haverjaival tök jó programokra jár el, mi meg max plázában vagy lakáson vagyunk. Én is mennék vele szórakozni, koncertekre stb, de tolakodónak se akarok tűnni.

2014. dec. 1. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Én elmennék a barátnőkkel vagy rokonokkal de nem szeretné.
2014. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hadd menjen csak..... Majd pár év mulva te is rájössz h jo egy kicsit külön kimozdulni :)
2014. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg nyisd ki a szád, és mondd neki, hogy elmehetnétek együtt koncertre.
2014. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, mivel elég más az ízlésünk zeneileg, többnyire nem egy koncertekre megyünk, és a csajos estékre sem viszem a barátomat, ahogy én sem megyek vele sörözni, mikor a haverjaival van...két külön személy vagytok, hahó!
2014. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
belefér, hogy elmennek olykor külön a párok. az nem fér bele, amit a volt barátom velem csinált: nem vállalt a barátai előtt, szégyellt előttük. a barátai folyton mondták neki, vigyen már el egyszer engem is, hogy megismerjenek, de ő nem vitt soha. meg évente többször lelépett 1-2 hetekre a haverjával nélkülem. mi meg kb nem mentünk sehova, mert olyankor már mindig hajj de fáradt volt.
2014. dec. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!