Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok műajkakat csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok műajkakat csinálni házilag, amikkel gyakorolhatok csókolózni? Lécci értelmes válaszokat írjatok! Köszii!

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
csinálj apukáddal 1 embejméretű szalbazsákot és azon gyakorolj!
2015. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pl. mutató és középső ujjad vertikálisan tartva.
2015. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
disznóbélbe vágj lyukat én is azon gyakoroltam
2015. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a kézfejemen próbáltam , meg azon lehet gyakorolni a finom harapdálásokat is :).
2015. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én spec úgy gondoltam hogy gumikesztyű ujjaiból vagy vmi ilyesmi... Semmi bélbe vagy ilyesmibe nem akarok belevágni, mert az undi... Ha tud még valaki lécci írjon, de azért köszi!
2015. febr. 22. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Megérett a világ a pusztulásra...
2015. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Menj oda egy lanyhoz,es mond neki,hogy meg nem tudsz csokolozni,de o" lenne az ideal is partner akivel gyakorolhatnal.Ezt Mar masok is megprobaltak,es mu"kodott.Ha az eelso" nemet mond keress addig,amit egy igent mond.
2015. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!