Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szexelünk a baártnőmmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szexelünk a baártnőmmel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon kevésszer, maximum heti egy alkalommal fekszünk le. Én már mondtam többször is barátnőmnek, hogy ez nekem kevés. De hiába, azt mondta nem tud mit tenni. Egy részről igaza van, mert nagyon alkalmunk sincs több, de azért akadnak itt-ott ráérős egy órák, amikor be lehetne iktatni egy gyors szeretkezést, mégse történik semmi. Azt mondja, hogy kíván engem, de hát akkor is csak a heti 1 alkalom van, vagy még az se, valahogy elvan nélküle. Mit csináljak, hogy többször szexeljünk?
2015. febr. 18. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy nő bármikor szexel, amikor a férfi felgyújtja benne a tüzet :-P
2015. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Mikor mondjuk főz, vagy takarít, állj mögé, tépd le a bugyiját, és vágd be neki se szó, se beszéd. Szerintem feldobja a dolgokat, főleg ha más is van otthon ;)
2015. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De hogyan gyújtsam fel? Nem lakunk még együtt, utcán meg hiába izgatom fel, ott szeretkezzünk, vagy mi??
2015. febr. 18. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
megkérdezted , hogy mi az oka, hogy csak ennyiszer szexel veled? sokszor van mögötte valami.
2015. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"De hogyan gyújtsam fel?"

Na attól férfi a férfi, hogy tudja ;-)

2015. febr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felgyújtani fel tudom, de ha nincs rá lehetőség.
2015. febr. 18. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Vele jár, hogy megteremted a lehetőséget ...
2015. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!