Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő kivel szexel?

Figyelt kérdés

Tény, hogy sötét szegény mint néger a szénbányában éjszaka,de a teste az tökéletes.

[link]


Vajon őt ki dugja? Nem találtam semmit a pasijáról,de érdekelne hogy mit vár el egy ilyen nő(szerűség). Elég neki a pénz meg az izom?


2015. febr. 18. 19:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja,Lévai Adrienn a neve.
2015. febr. 18. 19:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki ez? Nyilván elég neki.
2015. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Körülbelül, csak a 20+ -os farok kimaradt. ;)
2015. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CptTomato ***** válasza:
Azért én nem általánosítanék az ilyen kirakat babák ahogy én észrevettem nem túl átfogó tanulmányozásaim során mindig olyan férfira hajtanak aki valamiben túlon túl kitűnik, legyen az pénz, testépítés, siker... akármi... olyan ffiakat akik nem tudnak egynél több dologra az életükben koncentrálni...
2015. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!