Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kivel nem szexel a férje a...

Kivel nem szexel a férje a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Ezek szerint sajnos veled nem!
2012. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Hát sajnos velem sem tette.. Mondjuk a 30. héttől elkezdett rövidülni a méhnyakam, meg görcsölgettem, szóval onnantól fekvés és semmi ilyesmi szóba se jött, de nála sajnos előtte sem. Félti a babát, ezt mondta, meg folyton arra kell gondolnia, hogy ott van bent. Mondjuk kettőnk közül ő a prűd, mindig én voltam az éhesebb. Mióta megszületett a babánk, meg is romlott az intimitás köztünk, érdekes módon ezúttal én nem vagyok annyira nyitott az egészre. Nem tudom, hogy ennek van-e köze ahhoz, hogy elutasított terhesen..
2012. máj. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Anita8401 ***** válasza:
25%

Egy kicsit legyèl konkrètabb :-)) Te nem kívánod vagy ő nem akar veld szeretkezni?Mert nálunk nincs ilyen gond sőt :-).

Kérdezted már őt,hogy mi ennek az oka? Lehet,hogy félti a babát?Mert ilyen pasiról már hallottam,hogy azt hitte ezzel árthat a babának ès inkább lemondott róla a terhesség idejère!



13hkm

2012. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Anita8401 ***** válasza:
74%
Bocsika bamba voltam már látom,hogy ő utasìtja el a dolgot.
2012. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk nincs ilyen gond, a férjem jobban kíván, mint valaha.
2012. máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nálunk az első időkben volt úgy a 10 hétig. A 13.hétig nem lehettünk együtt, de mire letelt ő is ki volt éhezve így nem kellett könyörögnöm :) Nálunk most sem zökkenőmentes, mert 2 pózban nem kellemetlen és hát az óvatos szexért sem rajongunk, de jobb mint a semmi. Heti 1-szer vagyunk együtt.

Ülj le vele beszélgetni és magyarázd el neki ,hogy nem fog történni semmi baj és a babának sem esik rosszul.(max addig nem tud aludni :) ) Vagy olvastass el vele egy cikket.

20 hkm

2012. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 iringo03 válasza:
Nálunk a férjem a 27. hét óta nem hajlandó egyáktalán.
2012. máj. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Velem ugyan annyit szeretkezik a párom, hálistennek így is nagyon kívánatosnak tart :) Annyi hogy most nincs vad szex pedig azt szeretjük, egyszerűen nagyon vigyáz ránk:)

20hkm

2012. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem nem,szexelünk csak nagyon ritkán,fél az elsőbaba
2012. máj. 28. 05:26
 10/15 anonim ***** válasza:

Most szexeltek vagy nem ? :) Az is annak számít ha ritkán.

Babátok lesz érthető ha nem akar minden nap. örülj neki ,hogy ilyen párod van aki kibírja ezt az időszakot és nem azon kell aggódnod,hogy egyáltalán nem lehet szexelni és félsz nehogy ez miatt megcsaljon.

2012. máj. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!