Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van a nőknek?

Figyelt kérdés

Ha hozzászólok egy lányhoz, teljesen mindegy, hogy mennyire normálisan, szinte az összes azt hiszi - különösen a szépek - hogy fel akarom szedni, nyomulni akarok.

Ha felajánlom a segítségemet, akkor inkább nem fogadják el, mert úgy gondolják, hogy akarok cserébe valamit.

De más férfiakkal is ugyanígy viselkednek, így állnak hozzájuk. Különösen a 20 év körüliek. (25 vagyok)


Rendben, értem én hogy a lúzerek így csajoznak, de miért kell rögtön bezárkózni és mindenkiről aki kedves( igen KEDVES) azt gondolni hogy akar valamit( majd megszakad a parkolóban a kocsijáig vagy 3x fordul, mire bepakol én meg felajánlom hogy segítek mert éppen rohadtul ráérek és a barátaim tudják, hogy ilyen vagyok).


Pont, hogy ezzel a segítő kedvességgel nem lehet elérni semmit egy lánynál az elején, mégis mit gondolnak? Ráadásul van barátnőm.


2015. febr. 18. 19:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Keep calm és ne húzd fel magad :)
2015. febr. 18. 19:40
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Tudod hogy miért ? Mert 10 pasiból 9 csak megjátssza a kedvességet azért hogy kapjon valamit (punci, randi), ha meg a nő is kedves vele kb 20-ból 19 félreérti nyomulni kezd és utána ha visszautasítják csak megkattan. Ezért van hogy a nők többsége kicsit hűvös a legtöbb férfival, a segítséget meg sokan ezért nem fogadják el, mert egy igazi nő erős, független és nem szorul pasik pátyolgatására ;-)
2015. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%

Hát ez jó kérdés és szerintem senki sem tudja a választ, még a nők sem.

Alapjáraton én is ilyen vagyok, de azért nem segítenék mindenkinek.

Ha segítenék azért én sem kérnék semmit, mondjuk ha egy szép lánynak vagy nőnek segítenék a végén csak mondanám, hogy egy puszit azért kérek a segítségért. :D

Sz*rd le azokat akik így nyilvánulnak meg, hogy a segítségnyújtást lenézően elutasítják, ilyenekkel nem kell foglalkozni. :)

2015. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

A nőkből nem lehet kimenni !

Bonyolult szerkezetek !

2015. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
alaptermészet, hogy mindig elvárunk valamit cserébe. gondolj csak bele. önzetlenség? az evolúció egyik vakvágánya.
2015. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Ha segítenék azért én sem kérnék semmit, mondjuk ha egy szép lánynak vagy nőnek segítenék a végén csak mondanám, hogy egy puszit azért kérek a segítségért. :D "

Ennyi :-D

2015. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Eddigi igencsak rövid eletem soran ha egy pasi (aki nem a rokonom vagy a haverom) mindig ramnyomult. Mindig!

Jobb esetben csak elkerik a szamom de van,h amikor megkoszonom akkor kernek egy puszit, amit persze adok, hiszen ez semmi :D

Viszont ha adsz puszit egy palinak akkor onnantol.... Huha!

Aztan van olyan,h elkezdenek olelgetni, es mivel szivesseget tettek nekem ezert bunko modon nem razhatom ugye le.

Elhiszem,h van olyan pasi aki hatso szandek nelkul segit egy non de ha odajon hozzam 9 nyomulos pasi akkor jo esellyel a tizediket mar elkuldom.


23/L

2015. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"önzetlenség? az evolúció egyik vakvágánya."


Nem az, ha megvan amire szükséged van ;) Nekem pedig megvan a párom, innentől lehetek önzetlen( nem, nem akarok félrelépni).

2015. febr. 18. 20:27
 9/16 anonim ***** válasza:
és mi okból szereted a párodat? mert ő is szeret téged?
2015. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
"alaptermészet, hogy mindig elvárunk valamit cserébe" ez a probléma veled és a többséggel, h te elvársz valamit ha segítesz, önzetlenül kell segíteni, vagy ne segíts, sokan felháborodnak azon, hogy miért tartunk itt ahol, egyik fő oka, h már az önzetlenség egy olyan ritka példa, hogy sokan már a szó jelentésével sincsenek tisztában...
2015. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!