Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem, hogy megváltozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy megváltozott a férfiakról való elképzelése a legtöbb nőknek?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy a legtöbb kapcsolatban a férfi már nem azt a szerepet kapja, mint anno, hogy védelmezi óvja a párját, szereti és becsüli.

Teljesen más elvárások vannak, a férfi csak arra jó hogy pózoljon vele a nő a szórakozóhelyeken, az utcán vagy bárhol, és kezeli leginkább úgy mint egy havert, aki esténként megdugja és ennyi.

Remélem értitek mit akarok ezzel mondani, persze nem mindenki ilyen de a legtöbb nő tényleg nem vágyik már túlzott érzelmekre, inkább a felszínesség a fontos, meg hogy ki legyenek elégítve szex terén.

Szerintetek miért van ez?



2015. febr. 4. 16:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20-15
2015. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha ilyeneket mondasz akkor megvannak sértődve. Stimmel?
2015. febr. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Liberalizmus.
2015. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is már megkaptam, hogy "túl érzelmes" vagyok.
2015. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%

Részben látod jól. Az a baj, hogy a nők kivívták maguknak az egyenlő bánásmódot, mind karrierben, mind párkapcsolatban, vetekszenek a férfiakkal, ám mégis tőlük várják el ennek ellenére a tiszteletet. Ez az emancipáció és feminizmus ellentmondásos következménye :)

Régen a nagymama merte ki legelőször a nagypapának az ételt. Nem mondom, hogy ma ezt kell csinálni, de ez a tisztelet jele volt. A nők tisztelték a férfiakat, és meghagyták a férfi szerepeket, feladatokat nekik. Ma ez már nincs jelen, sokan semmibe veszik a férfit, csak fizetésnapkor szeretlek, stb. Így a férfinek sincs miért tisztelnie a nőt. Metszed?

2015. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem mondasz hülyeségeket én is így látom. Erre van egy mondás: "Változik a világ, vele változok én is."
2015. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy nem a tini korosztályról beszélek, hanem nőkről, 24-25+ évesekről.
2015. febr. 4. 16:34
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Hát manapság nem sok minden van ami elől védelmezni és óvni kellene bárkit is, szóval mi ezzel a gond? Az érzelmekkel pedig nincs gond, az érzelgősség viszont nem kell, valóban.
2015. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Mint ahogy pasik elképzelése is megváltozott. Már senki sem akar érzelmekbe bonyolódni, csak szexkapcsolatra akar partnert. Itt is ezerszám olvashatod az ilyen tartalmú társkereső hirdetéseket.
2015. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen , az a baj, hogy az emberek többsége, már 3-4 csalódás után, vagy hírekből , vagy netről vagy a médiából amit megtud, csak általánosítani képes.


Mindenki szemét disznó meg mindenki hülye ribi....

2015. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!