Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok előny, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok előny, ha egy lány magas (175 cm) és kis mellű?

Figyelt kérdés
Egyéb külső, belső tulajdonság is érdekel, amit szerettek egy lányban. (15/L) Köszi... :))

2015. febr. 18. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyen típusú nőket, de te sajna még fiatal vagy.
2015. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A magas igen.
2015. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen pont be jön :)
2015. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 CptTomato ***** válasza:
Számomra édes mind1 a külső, persze vannak határok,de nem a külső határozza meg egy nőnél hogy akarok-e tőle valamit, talán a prostiknál, de még náluk is ahhoz megy vissza az ember aki kedves és jól megjátsza magát, mint egy gyönyörű de bunkó bothoz.
2015. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2-es, a kis mell nem? vagy miért csak a magasat emelted ki? :PP
2015. febr. 18. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Pontosan azért. A kis mell nálam egyáltalán nem előny. (#2)
2015. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem..:)
2015. febr. 18. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem valamilyen szinten bejön a kis mell....olyan kis cuki marokra fogható.....

Írj rám és kifejtem bővebben.....

2015. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!