Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez betegesnek számít? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez betegesnek számít? Hogyan szokjak le erről?

Figyelt kérdés

Azzal kezdem,hogy a facebookról van szó. Tudom,ez sokakat idegesítő téma,épp ezért szólok az elején,hogy ők ne olvassák tovább..


19 éves lány vagyok. Volt egy barátom,akivel fél évig voltunk együtt,nem sokára egy éve ,hogy szakítottunk.

Kettőnk hibájából lett vége..én még szeretem Őt,mai napig.


Számtalanszor próbáltam elfelejteni ..voltak hetek,amikor úgy éreztem ,sikerülhet elfelejteni.. de ezek kis időszakok voltak.


A mai napig nagyon hiányzik még,és hogy tudjak róla,mi van vele, minden egyes nap megnézem a facebookját,de nem csak az övét,hanem a barátai,ismerősei profiljait is, és megnézem tetszikelt-e valamit,megnézem lányok képeit,belikeolta-e.

pl a barátai rendszeresen oszt meg zenéket ,mindig megnézem belikeolja-e.



Tudom,Tudom, ez mind furán hangzik..sőt az is.

Én is érzem,hogy ez így nem normális,amit csinálok.

Minden egyes kis információból következtetéseket vonok le...

pl ,hogy ha nem likeol be egy képet,és azon van egy szöveg,akkor én azt "megmagyarázom magamnak",hogy miért nem....

Úgy érzem,h megnyugvást ad,hogy tudok ezekről... de BETEGES.


Komolyan, belegondolok,és idiótának érzem magam....Hogyan szokhatnék le erről?

Volt,hogy már letiltotttam,de azt nem bírtam sokáig,meg azt amúgy sem szeretném.


2015. febr. 18. 22:43
 1/6 A kérdező kommentje:
az fontos tényező,hogy már nem vagyunk ismerősök facebookon.
2015. febr. 18. 22:45
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt nevezzük szerelemnek.


Nem tudsz ellene semmit tenni.


Vannak átmeneti megoldások, mint például berugsz... :-)


Vagy valakivel összefekszel és rájössz, hogy más is van olyan mint az imádott személy! :-)


Én is betegesen imádom a nőket! :-)

2015. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

valami hasonló dolog van velem is viszont én azért ennyire betegesen nem nézem, több, mint 1 hónapja lett vége nekem a 3éves kapcsolat...

19/F

2015. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

így sosem fogod tudni elfelejteni, sőt tovább lépni sem. Nekem nagyon fáj, ha ilyenkor ránézek az adatlapra, és látom hogy bulizott, vagy valaki lány képét lájkolta, ezekről jobb nem tudni, csak magadat kínzod vele. Már vége, le kell zárni, tovább lépni. De ha folyamatosan nézegeted, akkor lehet hogy pont hogy nem elmúlni fognak az érzéseid, hanem felerősödni a hiányától.


Vagy ha ő is hasonlóan lehet, akkor találkozni, és megbeszélni mindent.

2015. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

még a szakítás után "frissen" megkértem,hogy próbáljuk meg,de a büszkesége nem engedte...de másoknak mondta,hogy szeret.


nekem azt írta legutoljára,hogy feladta,hogy az övé legyek.


ezek után mit is tehetnék?...nem akarom zaklatni még személyesen is.

úgy hiszem,hogy még érezhet irántam talán valamit,de ez annyira kétes dolog...nem tudom...néha azt gondolom,hogy igen,néha azt,hogy nem.

és ha érdekelném,akkor keresne,úgy gondolom...mert tudja,hogy legutoljára ő utasított el.

2015. febr. 18. 22:58
 6/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Pszichologus.
2015. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!