Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek külsőre mitől csúnya egy lány? Mik azok a vonások, amik nem jönnek be? Alakra és arcra egyaránt?

Figyelt kérdés
Én sokszor megkapom, hogy csúnya vagyok, bányarém, meg cigány, és ehhez hasonlók. :((( De magamat nem látom olyan borzalmasan csúnyának -jó, azzal is tisztában vagyok, hogy nem vagyok szép, átlag alatt vagyok kicsivl- de az már azt jelentené, hogy bányarém vagyok? 23 éves vagyok, természetes világosbarna haj, kreol bőr, és szinte fekete szemem van. Az orrom elég nagy és sajnos görbe is, a szám vékony, a szemeim nagyok , alkatom nem hízékony, 160 magas vagyok és 48kg. Ezek alapján mi az, amiért nem vonzódnak hozzám külsőleg a fiúk? Idegenek is folyamatosan beszólogatnak, hogy milyen bűnronda vagyok, másoknak meg csak füttyögnek, hogy milyen jó csajok. Ezek szamomra elég elkeserítőek, hogy még soha senkitől nem kaptam bókot. (család nem számít, ők csak bíztatnak) Mi lehet az oka ezen adatok alapján, ami miatt csúnya lennék? :,,,(((((
2015. febr. 18. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ennyiből kevés megállapítani. A kreol bőr még lehetne akár szexi is, és még vékony is vagy. Lehet, hogy rossz társaságba keveredtél, és lélekben gyerekekkel vagy körülvéve, akiknek még mindig divat az, hogy azzal nyugtatják magukat, hogy másokat, szebbeket hordanak el szépnek. Ha privátban lennél kedves küldeni egy képet az arcodról, többet lehetne mondani.
2015. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hordanak el rondának*
2015. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
te egy normális csaj vagy:)
2015. febr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ez eleg szomoru,hogy ilyet mondanak.Ha nekem nem Jon be egy lany akkor nem kezdek vele,de semmikepp se mondanam neki,vagy rola.Talalj olyan embereket akik legalabb baratnak elfogadnak.Sjnos jobb otletem nincs.
2015. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Csak egy aprócska rasszista kérdés. Tényleg cigány vagy? A leírásból úgy gondolom hogy jobbára cigányokkal szoktál együtt lógni. Tőlük másra nagyon ne is várj.


Nem hinném, hogy csúnya vagy. A 48 kiló meg tökéletes.

2015. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok cigány, és kerülöm őket, amennyire csak lehet, és köszönöm az értelmes válaszokat, mindenkinek megy a zöld kéz
2015. febr. 18. 23:23
 7/13 anonim ***** válasza:
6: Akkor simán csak rossz társaságba kerültél/társaságban mozogsz.
2015. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nincs nagyon mibe válogatni kisvárosi vagyok
2015. febr. 18. 23:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Jo nagy sutyerakok vannak a varosodban
2015. febr. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vkinek tuti gyonyoru leszel, en ebben hiszek, h mindwnkinek van legalabb egy vki teremtve
2015. febr. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!