Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik állandóan azon kattognak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik állandóan azon kattognak, hogy manapság mennyi a ßuzi, azok nem gondoltak még bele az alábbi kis egyszerű dologba?

Figyelt kérdés

Hogy a számarányuk minden társadalomban mindig is nagyjából ugyan annyi volt, csak éppen a kor ideológiai szabályai miatt nem fedték fel magukat? A középkorban is ugyan annyian voltak a heterókhoz képest, csak éppen nem coming out-oltak, mert akkor egy nyilvános lincselés keretein belül tapasztalták volna meg a társadalom véleményét. Attól még, hogy úgymond "nem látszottak" anno egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem léteztek, de én egyre csak azt hallom a borzasztóan iskolázott embertársaimtól, hogy "manapság mindenki homár lesz mer ez a divat". Akik szerint ez egy legitim magyarázat, azok mutassanak már egy pszichológiai tanulmányt, ami szerint a szexuális orientációt olyan mértékben befolyásolni tudja az adott kor divatirányzata, hogy az illető hirtelen a saját neméhez kezd vonzódni.

Mellesleg jó munkát mára mindenkinek!


Egy heteró.


2015. febr. 19. 08:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem gondolnak bele, mert jó érzés nekik a másikakat becsmérelni, és azt meg végképp nehéz lenne nekik elfogadni, hogy homoszexuálisok mindig is voltak, és mindig is lesznek.


Egy szintén heteró.

2015. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

Annyival kiegészíteném, hogy szerintem sokkal többen merik felvállalni az esetleges kíváncsiságukat. Egy tanulmány szerint az emberek majdnem két harmada valamilyen mértékben de biszexuális. Van aki kíváncsiság szintjén és van aki egyértelműen érzi is magában a lehetőséget. Ezek az emberek is merik vállalni ezt és mernek kísérletezni/kipróbálni mivel közel sem akkora a nyomás rajtuk mint mondjuk 20 éve.

Ezért tűnhet úgy, hogy "divatból" csinálják és próbálkoznak, mert ez csalóka.


/Köszi, egész nap fordítani fogok, megnézem és verzió kiadást szögelek belőle :D /

(Szintén hetero)

2015. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hello! Érdekes a probléma. Azért ne feledjük, hogy a média sztárolja a homoszexualitást, ez 20-25 éve nem volt. A swagek, páwák is melegnek tűnnek, így van egyfajta optikai tuning. Ma sokkal szabadabb, központibb kérdés a nemi élet, mint akár 25 éve, a korábbi időszakról nem is beszélve (bár azokra a korokra nincs rálátásom).


Dowd: Milyen nyelvből fordítasz? (Nem te vagy az a 29 éves srác, aki írta tegnap, hogy öt nyelven tud, csak törölték a kérdést?)


Köszi a jó munkára vonatkozó kívánságot, én ma egész nap könyvet írok.

2015. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Más a coming out és más a provokáció. Leszarom, ha a környezetében lévő 10 ember tudja róla, hogy homi. De ne vonulgassanak végig a belvároson, mintegy követendő példaként beállítva magukat az akaratlanul is nézőkké válók (köztük rengeteg kiskorú) előtt.
2015. febr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#3


Nem, biztosan nem az a srác vagyok. 37 éves nős programozó és webfejlesztő vagyok. jól olyan 3 nyelven kódolok, 4 másik eléggé alapfok, de elboldogulok vele ha nagyon muszáj. :D

És gyakorlatilag sosem írok ki kérdést, két év alatt egyet írtam ki azt is poénból :)

2015. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Köszi a választ .Dowd (érdekes, egyidősek vagyunk amúgy):-D.
2015. febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elég sok '78 -as születésű van, szóval tuti nem vagyok egyedül :D
2015. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak nem itt a GyK-n:-).
2015. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Már bocs de éltél a középkorban is vagy mivan?


Tényszerűen egyre több a meleg a média hatására. Csak nézz meg egy klipet amit nyomnak az MTV-n, ha kicsit odafigyelsz elég furcsa dolgokat látsz. És akkor ezt nézik a tizenévesek, úgy öltöznek és viselkednek ki mint a melegek.

És nem, nem ez a fiatalok lesznek melegek hanem azok akik ebben a jelenségben nőnek fel, nem tudják eldönteni hogy mi a normális, teljesen összezavarják a fejüket.


Mindenesetre nincs bajom a melegekkel (vagy még nem tudok róla), de szerintem biztosan egyre több van.

2015. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Melegházasság?? :O De hát ők így is minden nap másik lyukra játszhatnak!
2015. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!