Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lenne az igzi szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne az igzi szerelem?

Figyelt kérdés

Ha szerelmesek vagyunk valakibe akkor az ő boldogsága a legfontosabb és tiszteljük őt, és ő a világon az egyetlen gyönyörű féri/nő. Ha ő a tökéletes, a másik felünk akkor nincs szükség arra, hogy megnézzünk másokat mintha párt keresnénk, mert nem is érdekel más. Mert ha már más feltudja kelteni az érdeklődésünket akkor nem vagyunk belé eléggé szerelmesek.

ugye ez a szerelem?



2015. febr. 5. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Ha oszthatoma véleményem, akkor nem létezik igaz szerelem..
2015. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mért gondolod ezt?
2015. febr. 5. 15:03
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez az "elvesztettem az eszem is" szerelem!

Tudod, hogy várom ezt?

2015. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#1 Hogymondod? O.o
2015. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#3-as te meg kivagy ? és ezt meg miért mondod? :OO
2015. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok

Szerintem ez egy az egybe hüllyeség és nem is létezik ilyen, mert a világban túl sok a hűtlenkedés az álca éa a hazugság a másik szemében.

2015. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem h valaszolnal
2015. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
akkor mi a párommal már 5 éve elvesztettük a fejünket is nem csak az eszünket. Azért tettem fel ezt a kérdést mert nálunk ez a természetes, ezt hívjuk szerelemnek és sokszor nem értjük, hogy mások az ő kapcsolatukra azt mondják ,hogy szerelem mikor úgy sétálnak az utcán, hogy mindkettő másra csorgatja a nyálát.
2015. febr. 5. 15:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Jolmondod :3
2015. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A szerelem vegytiszta önzés, ha hiszed, ha nem. Nézd már meg, hogy mi is az és lehetőleg ne egy 12 éves kislány szemével. A szerelem vágyódás, meglehetősen erős, olyankor pedig meg akarsz szerezni valakit magadnak és félresöpörsz mindenkit, aki az utadba áll, ha pedig valaki más teszi rá a kezét jön az ismerős "szorít a gyomrom" érzés, hisz elhappolták előled, akire vágytál. Ez az egész lejátszható bármilyen általad áhított dologgal, pl. egy autóval, vagy munkával. Ugye milyen szar, amikor elviszik az orrod elől? Azért ilyen, mert önző vagy. Én is. Mindenki. Csupán a társadalmi kultúrmáz miatt, ami ránk rakódott nem ildomos ezt bevallani.


Az élet nem egy Disney rajzfilm. Bocs, ha belerondítok sokak rózsaszín ködébe, de ez az igazság és jó lenne tisztában lenni vele

2015. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!