Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg mukodik?

Figyelt kérdés
Annyi ismerkedos kerdest latok itt. Van itt olyan akinek mar bejott es egy ilyen kerdes kapcsan megismert egy szimpatikus embert?

2015. febr. 19. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
zsák a foltját, internetek 2015
2015. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Nekem speciel bejött, reagálta, szerencsére elég gyorsan...

25/f

2015. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy van, akinek sikerült. De könyörgöm, nehogy te is itt akarj párt találni. Tele van már a tököm a sok "Lányok, valaki ismerkedni?" kérdéssel.
2015. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen :D megismertem itt néhány szimpatikus embert, van akivel még most is beszélgetek.
2015. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen!!!

Egyet! :)

2015. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapból nem olyan ismerkedés miatt írtam rá és nem is az lett belôle. :) Ellenkezô nemûek vagyunk és még ma is nagyon jó barátok. Csak barátok. ;)
2015. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igen, én itt ismertem meg a mostani bnőmet :p
2015. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!