Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felszínes vagyok, ha pl. egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínes vagyok, ha pl. egy szakmunkással nem tudom elképzelni magam?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elképzelni, miről beszélgetnénk.

17L



2015. febr. 19. 15:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
88%
jajj, most nézem.. te még kicsi vagy... apukám építkezésen dolgozik.. annak idején szégyelltem, hogy de szörnyű, de apu sokkal értelmesebb mint egyes okosnak mondott szakbarbárok, ugyanis az egyetem nem arányos azzal, hogy az ember életben is tud maradni és amikor beszélgetek velem egykorúakkal vagy idősebbekkel és olyan alapvető dolgokat nem tudnak a nagy egyetemi végzettséggel, hogy elszaladok a világból, nem mellesleg, apu egy héten keres annyit más egy hónap alatt... az se hátrány
2015. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
21: Te mondjuk tök jó példa vagy arra, hogy miért nem szerencsés párosítás ez. Totál más értékrendje van egy értelmiséginek, mások számára az "alapvető dolgok", és sosem próbálná például azzal igazolni magát azzal, hogy ő többet keres.
2015. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Én a képzőművészet irányába sodródok, és tisztában vagyok vele, hogy korántsem fogok sokat keresni :D

Sőt, bölcsészkaros barátaim is vannak, de legalább az van, amit szeretünk.

Ezért tartózkodom az "anyagias világ" szakmáitól tényleg.

2015. febr. 19. 17:58
 24/25 anonim ***** válasza:
77%

Inkább csak buta. Intelligens férfihez kevés vagy, bármit is dolgozik.

Hozzád buta pasi való.

2015. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
szereted a nutellát?
2015. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!