Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti milyen szerepet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti milyen szerepet tudnátok elképzelni női karakter számára egy kalandfilmben?

Figyelt kérdés

Ugye az ilyen történetekben sokszor kerül sor harcra. Láttam már magam is sok harcos nőt a képernyőn, de nekem kicsit utópisztikus, amikor a hősnő egy szál magába elver egy rakat izompacsirtát és ezt nőként mondom. A megmenteni való királykisasszony szerep a másik véglet. Ezeket szintén nem szoktam kedvelni, mert sokszor úgy állítják be őket, hogy még az életre is alkalmatlanok.


Kíváncsi vagyok, férfi szemmel hogy látjátok. Milyen típusú női karaktereket kedveltek? Példák is jöhetnek. Kérek mindenkit, normális válaszokat írjatok!


2014. dec. 27. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A szexrabszolga karaktert szeretem.
2014. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lyon ***** válasza:
Nővérke, orvos egy dzsungelben.
2014. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Az o karakteret birtam a sheenaban :D

2014. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azokat a női szereplőket szeretem amik a két véglet között vannak és reálisak mert az már tulzás hogyha egy csaj szétver egy godzila szintü embert de az is amikor képtelen megmotszani.
2014. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Őt!


[link]


De most komolyan :D

2014. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez miért pont a szex témába került? valami erotikus film? lenne tippem, de hülyeségekhez nem adok ötletet.
2014. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A kategória neve: Szerelem, szex.


Nem csak szex! És azért ide írtam, mert általában az olyan szereplőket kedveljük a tévé képernyőjén az ellenkező nemből, akikhez vonzódni is tudnánk. És nem csak szexuálisan! Legalábbis én nem csak azt nézem, hogy az adott karakter mennyire izmos...

2014. dec. 27. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!