Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem helyes, az mit kezdjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem helyes, az mit kezdjen magával?

Figyelt kérdés
1. Legyen öngyilkos, 2. Mondjon le a nőkről, 3. Szerezzen csúnya nőt, 4. k*rvázzon
2015. febr. 20. 13:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%

Attól még, hogy valaki nem helyes, nem kéne öngyilkosnak lennie...

Legyen pozitív a hozzáállása az élet minden területéhez.

Illetve, az sem utolsó dolog, ha a belsőértékei rendben vannak. Szóval szerintem az nem kizáró ok, hogy valaki kevésbé helyes. ;)

2015. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Szerintem nem magától értetődő. Ízlések és pofonok, tudod? (: Van, aki azt mondja egy férfire, hogy helyes, a másik viszont nem találja valami vonzónak. (Az egy másik dolog, hogy vannak olyanok, akik több ember szerint is jól néznek ki.)

Én személy szerint mindegyik lehetőséget butaságnak tartom, főleg a harmadikat, elvégre miért ne szerezhetne magának szép nőt? Csak az igazit kell keresnie, nem pedig azt nézni, hogy melyik nő mennyire szép. Amúgy a kinézet nálam másodlagos, én a személyiséget nézem, mivel én azt fontosabbnak tartom, mint a külsőt.

2015. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%
Mindenképpen öngyilkosnak kell lenni. A társadalom is jól jár vele, -1el kevesebb hiba.
2015. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A 2. majd az 1.,mint nálam is csak ez a lehetőség maradt már...

Sajnos csak ezt teheti,vagy szenved tovább,mint én egyenlőre,és belepusztul...

23/F

2015. febr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

13:46

Húú, de el lehetsz szállva magadtól, ha ilyet mertél írni. :'D Kíváncsi vagyok, mit válaszoltál volna a kérdésre akkor, ha például kórosan elhízott lennél... >(Nem szeretnék veszekedni, de amit írtál, az nagyon durva volt és bántó)

2015. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
4. jónak tűnik
2015. febr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!