Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csábítási tippek? SOS. Szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csábítási tippek? SOS. Szerelmes vagyok!

Figyelt kérdés

Lehet még fiatal vagyok de már nem bírom,elmesélem a sztorit: külföldön lakok (Ausztria) és a társasági körünkbe van egy fiú akit már kb. 5 éves korom óta ismerek. Ő jelenleg 17 én 15 leszek pár nap múlva.Kb. 10-11 éves koromba kezdett el tetszeni ,de akkor még nem tudtam mi az amit érzek csak azt tudtam ,hogy más volt mindt egy barát iránt. Az igazsághoz még az is hozzá tartozik ,hogy nem nagyon ,szoktunk beszélgetni és ez a 3. éve hogy nem láttam ,de nem tudom hogyan de szeretem. viszont nyáron 98% hogy látni fogom több napig. (jelenleg nincs barátnőj,mert volt már neki akkor azt írta facebokra) nekem még nem volt pasim mert őt szertem,meg egyépként sincs nagy udvarlótáborom. mit csináljak ,hogy majd nyáron észrevegyn. (amikor beszélek vele akkror viszont minig kedves velem és mosolyog )

köszi:) *helyesírási hibákért bocsi



2015. febr. 20. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

már miért is s.o.s.?????

amúgy meg legyél egy kicsit rányomulósabb ne nagyon csak éppen hogy

mindig legyél a keze alatt stb stb

lány vagy menni fog

2015. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké,remélem :) köszi:D
2015. febr. 20. 18:45
 3/7 A kérdező kommentje:
de rosszul fogalmaztam az is igaz mert a fiú magyarországon lakik és az itteni társasági körünk ,szóval ez a jelentősebb probléma. de nem érdekel csak legyen valami,h találkozhassak vele ,mert szerinntem el fogom neki mondani h mit érzek
2015. febr. 20. 18:52
 4/7 anonim válasza:
Ne, ne, ne, ne..... Semmiképpen se mond el neki. Nyomulj rá, de ne mond el neki, mert ha egy lány elmondja, hogy mit érez a fiú iránt, akkor ha a fiú nem érez így, abból egy kisebb káosz lesz, mert a fiúk bátrabbak lesznek és akár (persze vannak kivételek) felhasználják, ezzel dicsekednek. Ha rákérdez mond el, de önmagadtól ne. Ez az én tanácsom, persze te döntöd el,hogy mit csinálsz, de rengeteg barátom járt így,félt, hogy elveszíti a fiút, aki nem is volt az övé, bevallotta az érzéseit a fiú meg szinte kirohogte
2015. febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez is igaz, meg az a baj ,hogy félénk is vagyok :/ szerintem megfogadom ezt a tanácsot . köszi:)
2015. febr. 21. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
OKs, a nyáron találkoztok. És utána? Távkapcsolatot akarsz? Felejtős!
2015. febr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen ez is nagy probléma :( ...lehet felőlem ,csak annyi ,hogy megtudjam tetszek e neki ,nekem már az is elég lenne. csak az a baj ,hogy már nem bírom ki néküle :'(
2015. febr. 21. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!