Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megleckeztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megleckeztetni egy nocsabasz pasit?

Figyelt kérdés
Par eve latasbol ismerjuk egymast. Ritkan talalkozunk, viszont erdeklodik irantam. Ezt onnan tudom, hogy 1x probalkozott mar nalam, es azota is folyamatosan mosolyog ram.
2015. febr. 20. 20:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
dugd meg!
2015. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Miért akarod te megleckéztetni? Talán Döbröginek hiszed magad és a másikat meg Matyinak?

Ejj, ejj, gyermekem, eltévedtél a világban.

2015. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
kösd össze a cipőfűzőjét és majd orra esik :O
2015. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi vele a bajod?
2015. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha lefekszel vele, az egy életre szóló lecke lesz neki szerintem.
2015. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudod megleckéztetni, mert az ilyen nem tanul semmiből, a vérében van. Egy mosoly alapján meg miért minősítesz valakit nőcsábásznak. Lehet, hogy Te vagy, aki ilyenre vágyik.
2015. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem azert minositem nocsabasznak, mert mosolyog ram, hanem azert, mert lattam, hogy kikkel kavart, es mit muvelt veluk..

Nem hinnem, hogy a vereben van, mert az utobbi 10 evben lett ilyen.

Miert akarom megleckeztetni, mert a legjobb baratnommel gyonyoruen elbant, es kepes nekem is jopofizni.

2015. febr. 20. 20:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez akkor sem a te dolgod.Az élet majd megleckézteti őt.
2015. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem miatta akarom! Nekem is eleg fajdalmat okozot mar az orokos jatszadozasaval!
2015. febr. 20. 20:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor sem a te dolgod az "igazságszolgáltatás".
2015. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!