Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megleckeztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megleckeztetni egy nocsabasz pasit?

Figyelt kérdés
Par eve latasbol ismerjuk egymast. Ritkan talalkozunk, viszont erdeklodik irantam. Ezt onnan tudom, hogy 1x probalkozott mar nalam, es azota is folyamatosan mosolyog ram.
2015. febr. 20. 20:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor sem az erdekel, hogy kinek a dolga!
2015. febr. 20. 20:36
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem tudod megleckéztetni. Rabolni tudod az idejét, de a saját időd rovására.

Átadhatsz neki nemi bajt, de azzal megint nem vagy előrébb és nem ajánlanám mert szándékosan ez szerintem büntetendő.

2015. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem őt kell megleckeztetni hanem a buta csajokat akik bedőlnek.
2015. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Mivel nincs nem bajom, ezert nincs mit atadjak.

Inkabb pszichikai uton akarnam megleckeztetni, nem fizikailag.

2015. febr. 20. 20:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Valami nyilvános helyen vetkőzz le előtte meztelenre, ha fel fog állni a farka, kinevetheted.
2015. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!