Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem, szex kategória...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem, szex kategória alatti ázsiai kérdéseknél, miért van az, hogy a fiúknál arra lyukad ki minden, hogy kicsi a péló vagy józsefvárosi piac, a lányoknál pedig, hogy mindenki privizne/ismerkedne?

Figyelt kérdés
Ázsiai 20/F vagyok, olvasom a kérdéseket, direkt kulcsszavakra keresve és kb. csak ezeket látom a kategóriában.
2015. febr. 20. 22:25
1 2
 11/14 opened paradise ***** válasza:

Nekem meg európaik.

Cserélünk?

2015. febr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ázsiai lány ismerőseidet ér bemutatni nekem, kedves, intelligens pasi vagyok állítólag. :)
2015. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mert rasszista disznók, azért.


de ne aggódj, az ázsiai nők is csak addg kellenek nekik, amíg rá nem jönnek, hogy nem minden keleti nőre igaz a sztereotípia, miszerint egytől-eggyig illedelmesek, cukik, vékonyak, és perverzek az ágyban.


Ez az amit a ntes párkeresés szótárában úgy ismerünk "sárga láz". Nem igazán a másik mint személy kell nekik, hanem valami elborult fantáziakép amit a túlhevült otakuságuk miatt alakítottak ki.

Szerintem szánalmas.


Persze azzal nincs baj, ha nem a saját rasszodon belülivel randizol, de így kollekítve kijelenteni hogy xy rassz ne jön be vagy xy rassz nagyon bejön... Szerintem szánalmas.

2015. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mióta berobbant ázsia hazánkban... ennek első képviselője a (látványos) a Dragon Ball és Sailor Moon volt, kikerült egy generáció aki annyit tud ázsiáról amennyit tv megmutat.


Pl én is elnézve a Doramákat és japán filmeket, show-kat, meg kínai meg koreai filmeket sorozatokat... kb azt hittem ott csak lányos képű pasik vannak akiket könnyű összekeverni.


De pl, japánból már van személyes fiú ismerősöm akire nem mondhatnám, hogy vonzó... és amiket látok képeket a való életeben, ott is az van, hogy ugyanolyan halandók élnek ott is mint nálunk. Ott sem több a szép ember mint nálunk.

Nekem nincs különösebb gondom az ázsiaiakkal, de fel sem magasztalom őket.

2015. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!