Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi alapján mondják meg egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján mondják meg egyesek, hogy kinek milyen párhoz van joga?

Figyelt kérdés

Addig rendben van, hogy pl. egy lerobbant csöves és egy jól szituált ember nem illik össze, az is érthető, ha egy teljesen elhanyagolt és egy nagyon snájdig ember esetében jönnek hasonlóval.

Na de azt magyarázza már el nekem valaki, hogy olyanok esetében, akiknél nincsenek ezek a számottevő különbségek, azok esetében hogy lehet ekkora marhaságokat mondani, hogy x túl jó y-hoz és hasonlóak? Arról már nem is beszélve, amikor már gondolati szinten is "megtiltják", hogy egyáltalán eszébe juthasson az ötlet, hogy vele vagy vele

Szerintem ez egy undorító dolog.



2015. febr. 20. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondják,leszarom. Csak is én döntöm el mihez van jogom.
2015. febr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs joguk hozzá, csak véleményt nyilvánítanak, amivel igazából nem kéne foglalkozni.

Ha normális lány vagy és egy szoknyapecér a pasid, de őt nem ismerted korábban mondhatják, hogy túl jó vagy hozzá, de a ti kapcsolatotokról van szó, és másnak nincs köze hozzá. Mert ettől függetlenül, lehet hozzád hűséges, ha megszeret.

2015. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egy átlag, vékony srác vagyok, mégis sokak szerint mellém max csak egy csúnya bányarém csaj illik... Ápolom magam rendesen, tiszta ruhákba járok stb...
2015. febr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Főleg erre gondoltam, amit a 3-as írt.
2015. febr. 20. 23:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Irigység?
2015. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó kérdés.Általánosan megfigyelhető, hogy általában a személyes szimpátia/ellenszenv ugyanilyen arányban figyelhető meg az emberek véleményében is. A legmegdöbbentőbb az, hogy sokszor olyanoktól tapasztalható, akiktől sosem várnád vagy elvileg semmi okuk rá. Csak valamiért nem szimpatizálnak veled vagy csak egyszerűen lenéznek.
2015. febr. 20. 23:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom nem tudsz fogalmazni. A "pár" 2 ember, viszont így a kinek milyen "párhoz" van joga, így helytelen.
2015. febr. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hacsak nem gruppenről van szó
2015. febr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

És amikor azt írja valaki, hogy "a párom?"

De jó, akkor legyen társ, barát/barátnő, remélem, ez már megfelel!

2015. febr. 21. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!