Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyian mondják, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napietus kérdése:

Annyian mondják, hogy nem szabad külső alapján ítélni, de ez ugye nem teljesen van így?

Figyelt kérdés

gondolok itt arra, hogy pl. a külsőhöz tartozik az igényesség és az öltözködési stílus, ízlés, ez azért sokat elmond az emberről. meg a testalkat is, pl. hogy sportol-e, ha igen, mit, mert teljesen máshogy néz ki egy diszkoszvető mint egy úszó vagy egy focista. a rosszindulat meg kifejezetten kiül az arcra (főleg ahogy az évek telnek).


mondani bármit lehet, de hiába állítja be magát valaki igényes, kulturált embernek, ha a körme-foga piszkos, én a szememnek hiszek, nem a fülemnek...


tehát szerintetek is bizonyos szempontból helyes, ha a külsőből is vonunk le következtetéseket? nem teljesen elítélendő, ugye?


2011. jún. 25. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pl van egy büdös gombás csöves nő, de orvosi végzettsége van kedves aranyos. Szúrnád?
2011. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
első: nő vagyok :D
2011. jún. 25. 23:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
mivan napietus a toplista élére akarsz kerülni, ezért feltettél egy oltári közhelyes kérdést? :D
2011. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

második: nem, csak eszembe jutott, mert épphogy az az általánosan hangoztatott közhely, hogy "nem szabad külső alapján ítélni", és elgondolkodtam rajta, hogy ez mégsem teljesen igaz így...


itt meg annyi a nálam okosabb, gondoltam, megkérdezem, ők hogy vélekednek :D

2011. jún. 25. 23:39
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális ha külső alapján ítél az ember, de azért nem szabad előítéletesnek sem lenni.


Ismertem meg olyat aki lelkileg teljesen normális, viszont túlsúlyos és valószínűleg undorodnék ha hozzám érne. Sajnálom, hogy csak ezen múlt, de nyilván senki sem lenne olyannal aki nem tetszik neki vagy akitől undorodik.

2011. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Attól függetlenül, hogy közhely a kérdés.


A válasz, igen. Megnézem, hogy képes-e fésülködni, vagy mosakodni // bár valamiért sikerült másfél évet lehúznom, egy olyan sráccal aki mindenki szerint büdös, hajat vágatni csak akkor ment el, mikor könyörögtem neki, és a körme 2x akkora volt mint az enyém.

De ennek ellenére az hogy ápolt valaki, több mindent elmondhat róla. Nekem pl. nem probléma a túlsúly, de ha valakinek a nyakán ott ül a koszcsík, attól rosszul vagyok.

A túlsúlyos is lehet ápolt.



Szóval az ápoltság fontos.

2011. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem a külső alapján ítéljük ez arról szól, hogy van egy hülye p1csa. Marhajó nő. Jó mellek jó segg. De akkor is idióta sátánista rasszista pokolfajzat és idióta. Szóval ez erre vonatkozik vagy lehet arra is hogy valaki nem a legszebb mert nincs "olyan" segge nincs "olyan" melle. Nem is koszos. Nem is büdös. Kedves. Pl erre. DE ha valaki koszos büdös ******, akkor úgy már a külsejét is nézzük. Remélem érthető voltam. (am a legelső vagyok :). )
2011. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt ha nem számítana a külső, akkor minek lenne testünk?


másrészt az ember mint faj igenis első körben testi jelzések és ingerek alapján válasz párt...mint az összes többi állat...

2011. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Külső alapján nem szabad ítélni, de egy benyomásod lehet az emberről. A lényeg, hogy azon az első képen a későbbiekben képes legyél alakítani az illető érdemeinek megfelelően mind pozitív, mind negatív irányba.

Szerintem.

2011. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet ápolt, de nekem ez már nem fér bele az érdeklődési körömbe. Felszínes vagyok, ez van.
2011. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!