Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már olyan nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan nektek, hogy tetszik egy lány de nem járnátok vele mert fontosabb a suli vagy bármi ami miatt nincs időtök vele foglalkozni? És honnan lehet tudni ha bejön nektek egy lány?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már tetszik egy ideje, de nem tudom eldönteni hogy ő mit gondol rólam, mert nem nagyon szoktunk beszélni ha valamelyik barátnőmmel vagyok akkor is inkabb csak vele beszél de bálon sokat tancoltunk egyutt, meg néha tök aranyos velem, meg barátnőim azt mondják h látszik hogy bejövök neki, de én mégis ugy érzem hogy kerül... vélemenyek? Kort is irjatok légyszi, o 16, en meg 17leszek.
2015. febr. 21. 10:43
 1/1 bandi6891 ***** válasza:

"nem nagyon szoktunk beszélni"


ennyit tudtam segíteni,a többit a fantáziádra bízom. :p

2015. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!